Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Başkan Usta: Trabzonsporlular 0561 Numaralı Hat Kullanacak

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, bordo mavili taraftarlara müjdeyi verdi. Turkcell ile işbirliğine gidildiğini belirten Usta, 61CELL’in yakın zamanda hayata geçeceğini ifade etti.

Başkan Usta: Trabzonsporlular 0561 Numaralı Hat Kullanacak
Başkan Usta: Trabzonsporlular 0561 Numaralı Hat Kullanacak Haberci
Bu içerik 492 kez okundu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, bordo mavili taraftarlara müjdeyi verdi. Turkcell ile işbirliğine gidildiğini belirten Usta, 61CELL’in kullanıma açılması ile birlikte 100 bin adet telefon hattı satılmasını hedeflerini belirtti. Turkcell’in CEO’su Kaan Terzioğlu ise Trabzonspor ile kurulan bu yeni konsorsiyumdan dolayı mutlu olduklarını nabzı 61 olarak atan bu şehrin vatandaşlarının cep telefonu numaralarının da 0561 olması gerektiğini ifade etti. Trabzonspor’un taraftarlarının Anadolu taraftarları arasında kritik bir yeri vardır diyen CEO Terzioğlu, “Benim gördüğüm odur ki burada 7 yaşındaki çocuktan 70 yaşında ki nineye kadar herkes Trabzonspor’a canı gönülden inanıyor. Bizde olan rengimiz belli, hattımız belli demeleri için hizmet vereceğiz. Bundan dolayı gurur diyoruz” ifadelerinde bulundu.

MUHARREM USTA TARAFTARLARA 61CELL ÇAĞRISINI YİNELEDİ
Trabzonspor’un geçtiğimiz senelere oranla bu sene daha ciddi ve konsantre bir oyun anlayışı ile şampiyonluk için mücadele vereceğine dikkat çeken Başkan Muharrem Usta, “Taraftarlarımız kulübüne destek ve katkıda bulunmak adına, 61CELL’e transfer olacaklar, ben buna inanıyorum. Bu sayede aynı zamanda kulübümüze büyük bir destekte vermiş olacaklar. Kulübümüz bu sene 50.Yılına imza attı, 50.Yılımız bizim için net bir hedeftir” dedi.  

trabzonspor muharrem usta transfer 61CELL 0561
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi