Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

0561 ile Başlayan 61CELL’in İlk Telefon Hattı Ersun Yanal’a

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta Turkcell ile kurulan konsorsiyum ve 61CELL hakkında önemli açıklamalarda bulunurken, 0561 numaralı telefon hattından özel bir serisinin 1961 doğumlu Ersun Yanal’a verileceğini ifade etti.

0561 ile Başlayan 61CELL’in İlk Telefon Hattı Ersun Yanal’a
0561 ile Başlayan 61CELL’in İlk Telefon Hattı Ersun Yanal’a Haberci
Bu içerik 997 kez okundu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta Turkcell ile kurulan konsorsiyum ve 61CELL hakkında önemli açıklamalarda bulunurken, 0561 numaralı telefon hattından özel bir serisinin 1961 doğumlu Ersun Yanal’a verileceğini ifade etti. İlk baştaki hedefimiz 100 bin 61CELL’li telefon hattı olması diyen Usta, “Taraftarlarımızın her zaman olduğu gibi bugünde kulübüne destek olması gerekiyor. Ben inanıyorum ki 2.turda bu rakam 200 binide bulacaktır” dedi. Trabzonspor’un bu yıl 50.Yılınıda kutladığını da belirten Yanal, “Kulübümüzün böylesine önemli bir yıl dönümünde başarıdan başarıya koşacağına inanıyoruz. Amacımız geçen sene yaşadığımız şansız bir yılı üzerimizden atarak, bu yıl taraftarlarımıza kupa kaldırtmak. Hem ligde hem Avrupa’da Trabzon’u temsil etmek” söylemlerinde bulundu.

TRABZONSPOR’UN YENİ STADININ İSMİ YAKINDA DUYURULACAKTrabzonspor’un yeni stadının isminin yakında taraftarla duyurulacağını belirten Kulüp Başkanı Muharrem Usta, “Yeni stadımızın açılışına az bir zaman kaldı. Çeşitli markalar ile yoğun görüşmeler içerisindeyiz. Talep çok fazla, biz bunları değerlendiriyoruz. Akyazı Stadının isim sponsorunu açılıştan hemen önce taraftarımıza duyuracağız, Trabzonspor’u bu sene çok farklı noktalara taşıyacağız” ifadelerini kullandı. 

trabzonspor 61CELL Ersun Yanal Akyazı Stadı Akyazı Stadının ismi yeni isim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar