Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Trabzonspor’un Sağ Kanat Sorununa Ersun Yanal Müdahalesi

Geçtiğimiz sezonu büyük hayal kırıklıkları ile kapatan Trabzonspor’un teknik yönetime 3.kez getirdiği Ersun Yanal, bordo mavili ekibin sağ kanat sorununa takım içerisinde çözüm buldu.

Trabzonspor’un Sağ Kanat Sorununa Ersun Yanal Müdahalesi
Trabzonspor’un Sağ Kanat Sorununa Ersun Yanal Müdahalesi Haberci
Bu içerik 494 kez okundu.

Geçtiğimiz sezonu büyük hayal kırıklıkları ile kapatan Trabzonspor’un teknik yönetime 3.kez getirdiği Ersun Yanal, bordo mavili ekibin sağ kanat sorununa takım içerisinde çözüm buldu. Transfer dönemi boyunca kendimize uygun bir sağ kanat oyuncusu bulamadık diyen Ersun Yanal, “Bu sezon oyuncularımızdan maksimum performans ile mücadele etmesini bekliyoruz. Takım içerisinde ki en ufak uyumsuzluğa izin vermeyeceğiz. Bir kere taraftarımızın bizden çok büyük bir beklentisi var, düşüncesi var. Sağ kanattaki açığımızı Yusuf Erdoğan ve Dame Ndoye ile kapatacağız. Bu oyuncularda kaliteli oyuncular ve artık kendi çizgilerinden bir üst seviyeye çıkma zamanları geldi. Yusuf’u bir dönem Lazio dahi istemişti, bunu iyi hatırlamak ve değerlendirmek gerekir” dedi.

50.YILIMIZDA AMACIMIZ TARAFTARIMIZA ŞAMPİYONLUK DUYGUSUNU YAŞATMAK

Trabzonspor’un bu yıl çok önemli bir yıl dönümü içerisine giriş yaptığını belirten Kulüp Başkanı Muharrem Usta, “Bu yıl taraftarımız ile birlikte 50.yılımızı kutluyoruz. 50.Yılımızdaki en büyük amacımız taraftarımıza şampiyonluk duygusunu yaşatmak ve Avrupa mücadelelerinde bir kez daha bordo mavili ekibinin gururla temsilini sağlamak” ifadelerinde bulundu. 

trabzonspor ersun yanal yeni sezon transfer
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar