MAÇ SONUÇLARI

Boşta Kaldı, Takım Bulamıyor. Futbolu Bırakacak !

Dünyaca ünlü futbolcu, futbol oynamaya devam etmek istesede kendisine takım bulamıyor. Hiç bir kulüple anlaşma sağlayamadı.

Boşta Kaldı, Takım Bulamıyor. Futbolu Bırakacak !
Bu içerik 463 kez okundu.

Dünyaca ünlü futbolcu, futbol oynamaya devam etmek istesede kendisine takım bulamıyor. Hiç bir kulüple anlaşma sağlayamadı. Ülkemizde de, bir zamanlar üç büyük takımdan teklifler alan ancak kabul etmeyen Ronaldinho, boşta kaldı.

 

YAŞLANDIM

Ronaldinho verdiği son röportajda 36 yaşında olduğunu ve yaşlı biri olduğunu açıkca dile getiren futbolcu, geçmiş yaşına rağmen 1 yıl daha futbol oynamak istediğini açıkca söyledi. Buna rağmen beklentilerini karşılayacak hiç bir teklif almadığınıda belirtti. 

 

1 YIL DAHA OYNAMAK İSTİYORUM

Jübile yapmayı 1 yıl daha futbol oynadıktan sonra düşüneceğim diyen oyuncuya bu sezon için bir teklif gelmezse, Jubile'yi düşünmeye bir an önce başlayacak gibi görünüyor. 

 

MÜZİK VE FUTBOL

Futbolu bırakması halinde ne ile uğraşacağı hususunun sorulması üzerine Müzik ve Futbol benim iki tutkum, ikisi ilgili de farklı projelerim var. Neler olacak birlikte göreceğiz diyerek tebessümü yüzünden eksik etmedi. 

 

ANTALYASPOR İSTEMİŞTİ

Sezon başında Antalyaspor Eto'nun yanında Ronaldinho'yu almak için çok uğraşmıştı ancak kabul ettirememişti. Hatta Eto'nun aracılığı ile görüşme sağlayarak Ronaldinho'yu süper lige çekmek istemelerine karşın Ronaldinho transfere sıcak bakmamıştı. 

 

Ronaldinho Boşta kaldı Takım bulamıyor Futbolu bırakacak
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke