Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Caner Erkin’den Flaş Açıklama: Aziz Yıldırım Beni İstemedi

Bu sezon Fenerbahçe’den Beşiktaş’a transfer olan ve spor medyasında adından sıkça bahsettiren Caner Erkin, sarı lacivertli kulüp başkanı Aziz Yıldırım hakkında çarpıcı söylemlerde bulundu.

Caner Erkin’den Flaş Açıklama: Aziz Yıldırım Beni İstemedi
Caner Erkin’den Flaş Açıklama: Aziz Yıldırım Beni İstemedi Haberci
Bu içerik 398 kez okundu.

Bu sezon Fenerbahçe’den Beşiktaş’a transfer olan ve spor medyasında adından sıkça bahsettiren Caner Erkin, sarı lacivertli kulüp başkanı Aziz Yıldırım hakkında çarpıcı söylemlerde bulundu. İlk başta kendisinin İnter’e transfer olmasını beklediğinden bahseden tecrübeli yıldız, İnter teknik direktörü Frank De Boer’in bu konuya ön yargılı davrandığının altını çizerken “Daha 3-4 günlük bir transfer geçmişim olmasına rağmen hoca idmanlara çıktığımda bana önyargılı yaklaştığını çok açık bir şekilde belli ediyordu. Hiçbir açıklamada ya da izahette bulunmadan bana beni takımda düşünmediğini açıkladı. Yani şimdi tekrar altını çizerek söylüyorum siz bir oyuncuya hiçbir açıklama yapmadan bunu söylerseniz oyuncunun da tavrı farklı olur” ifadelerini kullandı.

HOŞ BİR SÜREÇ OLMADI AMA BU DURUMDA BEŞİKTAŞ’A TRANSFER OLMAMA NEDEN OLDU
Doğrusunu söylemek gerekirse özellikle manevi açıdan hoş bir süreç olduğunu söylemem pek doğru değil diyen eski Fenerbahçeli, Beşiktaş’ın yıldızı Caner Erkin, “Fakat bu süreçte Beşiktaş’a transfer olmama neden oldu. Tekrar Fenerbahçe’ye İnter’den dönmem ise mümkün değildi. Çünkü Aziz Yıldırım böyle bir durumun gerçekleşmesini istemiyordu” cümlelerini kullandı.  

caner erkin fenerbahçe yeni sezon beşiktaş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi