Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Gökhan Gönül ve Caner Erkin Arasında Kriz

Beşiktaş’ın yıldız futbolcularından Gökhan Gönül konuşmasında, siyah beyazlı takıma yeni transfer olan Caner Erkin’e farkında olmadan laf çarpmış oldu.

Gökhan Gönül ve Caner Erkin Arasında Kriz
Gökhan Gönül ve Caner Erkin Arasında Kriz Haberci
Bu içerik 1534 kez okundu.

Beşiktaş’ın yıldız futbolcularından Gökhan Gönül konuşmasında, siyah beyazlı takıma yeni transfer olan Caner Erkin’e farkında olmadan lap çarpmış oldu. Kulüpten ayrılmasında iddia edildiği gibi etik değerler dışında bir durum olmadığına dikkat çeken Gönül, “Ben başkaları gibi Beşiktaş taraftarına yaranmak adına Fenerbahçe’de yaşadığım süreçleri inkar edecek ya da dışlayacak değilim” ifadelerini kullandı.

CANER ERKİN’İN AZİZ YILDIRIM HAKKINDA SÖYLEDİKLERİNE İŞARET ETMİŞ OLABİLİR
Spor yorumcuları Gökhan Gönül’ün bu açıklamalarını talihsiz bir değerlendirme olarak ifade ederken, Caner Erkin’in, “Benim İnter’e olan transferimden sonra takıma geri dönmemi kulüp başkanı Aziz Yıldırım engelledi” söylemlerine gönderme yapmış olabileceğinin de altını çizdiler.

İNTER’İN TEKNİK DİREKTÖRÜ BANA ÖNYARGILI YAKLAŞTI
İnter’den transferinin olumsuz olarak sonuçlanması ve daha sonra geçen sezonun şampiyonu Beşiktaş’a transfer olması hakkında konuşan Caner Erkin ise, “İnter’e katıldığım 4.günde teknik direktörün bana karşı hiçbir sebep belirtmeksizin önyargılı olması açık söylüyorum beni hırpaladı. Fakat buda başka bir kapının açılmasına neden oldu. Beşiktaş’taki profesyonel kariyerimde geçen şampiyonluğa ulaşmayı hedefliyorum” dedi. 

beşiktaş caner erkin gökhan gönül
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi