Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

0561 ile Başlayan 61CELL’den Beklenen Gelir Trabzonspor’u İhya Edecek

Trabzonspor’un Turkcell ile kurduğu konsorsiyum oluşumu 0561 ile başlayan 61CELL’den beklenen toplam gelir ile birlikte bordo mavili ekip 200 milyon lira gelir elde etmeyi planlıyor.

0561 ile Başlayan 61CELL’den Beklenen Gelir Trabzonspor’u İhya Edecek
0561 ile Başlayan 61CELL’den Beklenen Gelir Trabzonspor’u İhya Edecek Haberci
Bu içerik 834 kez okundu.

Trabzonspor’un Turkcell ile kurduğu konsorsiyum oluşumu 0561 ile başlayan 61CELL’den beklenen toplam gelir ile birlikte bordo mavili ekip 200 milyon lira gelir elde etmeyi planlıyor. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Muharrem Usta, “Başkanlık seçimlerine gitmeden önce yeni yönetime gelir elde etmiş, maddi ve finansal yönden daha rahat bir Trabzonspor’u sunmayı hedefliyoruz. Biz köklü bir kulübüz geçen sene yaşadığımız bazı şansız dönemler oldu fakat Ersun Yanal hocamız ile birlikte burada istediğimiz ana etken Şampiyonluğa ulaşmak. Trabzonspor taraftarının 61 CELL’e odaklanacağına ve kullanacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

0561 İLE BAŞLAYAN BAZI ÖZEL NUMARALAR AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞA SUNULACAK
Rengim belli, hattım belli sloganı ile böyle bir çalışma içerisine girdiklerini belirten Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, “Bunların arasında özel numaralarda bulunacak ve bunları açık arttırma usulü ile satışa çıkartacağız. Ersun Yanal hocamızın da katılacağını düşünüyorum bu açık arttırmaya. Bütün bunların hepsi hem taraftarımıza hizmet etmek hem de kulübümüze faydalı olacak işlerde bulunmak” dedi. Akyazı Stadının isim hakkı içinde görüşmelerin devam ettiğini belirten Yanal, “Burada da iyi bir marka ile görüşmelerimiz devam ediyor, önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacağız” sözlerini kaydetti. 

muharrem usta 61CELL 0561 ile başlayan numara
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar