Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Alexis Sanchez Meydan Okudu: Messi ve Ronaldo Kadar İyi Oynuyorum

Arsenal’ın dünya yıldızı Alexis Sanchez, küresel anlamda dünyanın en iyi futbolcuları olarak kabul edilen Messi ve Ronaldo’ya meydan okuyarak, “En az onlar kadar iyi bir futbolu saha da sergiliyorum” ifadelerini kullandı.

Alexis Sanchez Meydan Okudu: Messi ve Ronaldo Kadar İyi Oynuyorum
Alexis Sanchez Meydan Okudu: Messi ve Ronaldo Kadar İyi Oynuyorum Haberci
Bu içerik 448 kez okundu.

Arsenal’ın dünya yıldızı Alexis Sanchez düzenlediği basın toplantısında, küresel anlamda dünyanın en iyi futbolcuları olarak kabul edilen Barcelona’da forma giyen Arjantinli Lionel Messi ile Real Madrid’de forma giyen Portekizli Cristiano Ronaldo’ya medyan okudu. Kaliteli futbolun, kaliteli futbolculardan geçtiğini belirten Sanchez, “Ben şunu söyleyebilirim ki Arsenal bu zamana kadar bulunduğum kulüpler arasında en iyisi. Gerek teknik yönetimi gerek ise yaşattığı aile duygusu itibari ile kendimi çok iyi hissediyorum. Dünyanın en iyileri Messi ve Ronaldo olarak gösteriliyor, benimde onlardan aşağı kalır bir performansım yok. Kimseden daha zayıf değilim, eğer bir kıstas yapılacaksa benim adım bu futbolcular ile bir araya getirilmeli. Daha iyisine ulaşmak için çok çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

LİONEL MESSİ İLE TAKIM ARKADAŞI OLARAK YER ALDI
Lionel Messi ile sahada uzunca dönem yer aldıklarını belirten Alexis Sanchez, “Messi her şeyden önce bir insan, iyi bir arkadaş ve kaliteli bir futbolcu. Daha önce beraber saha da yer aldık, uyum içerisinde oynadık. İngiltere’de Arsenal özlenen şampiyonluğuna tekrar ulaşmalı. Ben ve takım arkadaşlarım gerek İngiltere Premier Liginde gerek ise Avrupa kupalarında ki mücadelemiz ile taraftarımızı sevindireceğiz” dedi. 

alexis sanchez messi ronaldo arsenal dünyanın en iyi futbolcuları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi