Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Real Madrid ve Atletico Madrid’den FIFA’ya Sert Tepki

Real Madrid teknik direktörü Zidane ve Atletico Madrid teknik direktörü Simeone FIFA’nın verdiği transfer yasağı kararına sert tepki gösterdi.

Real Madrid ve Atletico Madrid’den FIFA’ya Sert Tepki
Real Madrid ve Atletico Madrid’den FIFA’ya Sert Tepki Haberci
Bu içerik 451 kez okundu.

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği ( FIFA ) tarafından La Liga’nın en güçlü ekiplerinden ikisi olan Real Madrid ve Atletico Madrid’e 18 yaşından küçük futbolcuların transferine ilişkin konulardan bir takım kural ihlali yaptıkları gerekçesi ile 2 dönem boyunca transfer yasağı verilmesinin ardından İspanya futbol gündemi teknik direktörlerin ve takım yöneticilerinin açıklamaları ile dolup taştı.

ZİDANE’IN ÇOCUKLARI REAL MADRİD’DE FUTBOLA BAŞLATMASI

FIFA tarafından Real Madrid’e verilen transfer yasağının gerekçesi olarak teknik direktörü Zinedine Zidane’ın çocuklarını futbola Real Madrid kulübünde başlatması gösterilirken teknik direktör Zidane, FIFA’nın verdiği 2 dönemlik transfer yasağı ve gerekçesi hakkında ‘Benim çocuklarım Real Madrid tesislerinde, Real Madrid forması ile büyüdü, burada futbol oynama hakkından mahrum edilmeleri kadar saçma bir şey daha söyleyin derseniz kesinlikle söyleyemem. FIFA’nın kararından bir şey anlamadım inanın ki. Bu konunun beni ciddi anlamda rahatsız ettiğini de belirterek bir an önce her şeyin normale dönmesini temenni edelim.’ İfadelerini kullandı.

CAS’A KARARI OLAYA NETLİK KAZANDIRACAK

Atletico Madrid teknik direktörü Diego Simeone ise FIFA kararına ilişkin ‘Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’ne ( CAS ) konuyu taşıyıp itirazımızı bildireceğiz. CAS’ın kararının ardından her şey netlik kazanacak Atletico Madrid’in iki döneme yetecek kadar kadrosunun olup olmadığı konusunda yorum yapmak şuan için erken olur’ dedi.

real madrid atletico madrid FIFA transfer yasağı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar