Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fenerbahçe’li Teknik Adam Advocaat: Futbolcular Kalpleri İle Oynamıyorlar

Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat Bursaspor ile oynanacak maç öncesi kameraların karşısına geçerek sarı lacivertli yönetime sunduğu raporun bazı kısımlarını kamuoyu ile paylaştı.

Fenerbahçe’li Teknik Adam Advocaat: Futbolcular Kalpleri İle Oynamıyorlar
Fenerbahçe’li Teknik Adam Advocaat: Futbolcular Kalpleri İle Oynamıyorlar Haberci
Bu içerik 397 kez okundu.

Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat Bursaspor ile oynanacak maç öncesi kameraların karşısına geçerek sarı lacivertli yönetime sunduğu raporun bazı kısımlarını kamuoyu ile paylaştı. Futbolcuların geçen sene yaşanan şansız olaylardan dolayı demoralize bir ruh hali içerisinde olduğunu belirten Dick Advocaat, “Kısa sürede takımın toparlanması ve eksikliklerinin giderilmesi için futbolcular ile sürekli temas içerisinde bulunmaya çalışıyorum. Onları uzun uzun dinliyorum, hemen hepsinde ilk dikkatimi çeken şey, kabullenmemek. Bir şekilde şansız geçen lig sezonunu hakem kararlarına ve başkalarının hatalarına bağlıyorlar. Yine söylüyorum motivasyonları çok zayıf, fakat taraftarlarımıza şunu temenni ederim ki, Kasım ayı itibari ile bambaşka bir Fenerbahçe’yi karşılarında bulacaklar” ifadelerini kullandı.

BEN ÜZERİNE DÜŞENİ YAPARIM GERİSİNE KARIŞMAM, KALPLERİ İLE OYNAMIYORLAR

İdmanlarda fiziki yorgunlukların yanında manevi yorgunluklarında olduğuna dikkat çeken Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, “Futbolcularımda gördüğüm olayın birde şu şekli var. Herkes idmanlarda yapması gerektiğini biliyor ve yapıyor. Kurallara uyuluyor, fakat ben üzerime düşeni yaparım, gerisine karışmam havası içerisindeler. Kalpleri ile oynamıyorlar, bu çok önemli bir eksik. Bu ruhu yeniden kazanmamız ve çok çalışmamız gerekiyor” dedi. 

fenerbahçe teknik direktörü dick advocaat çarpıcı açıklamalar skandal sözler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar