MAÇ SONUÇLARI

Necati Ateş: Galatasaray Drogba’yı Opsiyon Olarak Düşünmeli

Profesyonel futbolculuk kariyerini sonlandırdığını belirten Necati Ateş, bir dönem formasını giydiği Galatasaray hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Necati Ateş: Galatasaray Drogba’yı Opsiyon Olarak Düşünmeli
Bu içerik 300 kez okundu.

Profesyonel futbolculuk kariyerini sonlandırdığını belirten Necati Ateş, bir dönem formasını giydiği Galatasaray hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray’ın geçen sene şansız bir sezon geçirdiğinin net bir şekilde ortada olduğuna dikkat çeken Ateş, “Galatasaray’da ter dökmüş olmaktan gurur duyuyorum. Kariyerimi noktaladığımı pazartesi günü resmi olarak bildireceğim. Daha önce Galatasaray’a dönmek istediğim fakat başlarında bulunan hocanın farklı bir planı olsa gerek ki benim bu isteğimi uygun karşılamadılar. Kaldı ki burada ki amaç Jübile yapmakta değil zaten. Eskisi kadar transfer teklifi almıyorum, aldıklarım da benim istediğim şekilde olan transferler değil” sözlerini kaydetti.

GALATASARAY’IN GOL BULMAKTA ZORLUK ÇEKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM, DROGBA OPSİYON OLARAK DÜŞÜNÜLEBİLİR

Galatasaray’ın oynadığı futbolu yakinen takip ettiğini ve sarı kırmızılı ekibin gol bulmakta zorluk çektiğini belirten tecrübeli futbolcu Necati Ateş, “Bence Galatasaray’ın Drogba gibi tecrübeli bir futbolcuya ihtiyacı var. Bana kalırsa Drogba seçeneği opsiyonlu olarak düşünülebilir ve değerlendirmeye alınabilir. İnanıyorum ki Galatasaray bu sezon geçen yıla oranla çok daha iyi bir futbolu taraftarlarına seyrettirecek.” Dedi. 

galatasaray necati ateş yeni sezon transfer
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke