Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Muharrem Usta: Saha Dışarısında Olumlu Adımlar Atılsa da Maç Sonucu Önemli

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta katıldığı özel bir televizyon programında kulübü ve yeni sezon ligi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Muharrem Usta: Saha Dışarısında Olumlu Adımlar Atılsa da Maç Sonucu Önemli
Muharrem Usta: Saha Dışarısında Olumlu Adımlar Atılsa da Maç Sonucu Önemli Haberci
Bu içerik 326 kez okundu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta katıldığı özel bir televizyon programında kulübü ve yeni sezon ligi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz sezon istediğimiz başarı grafiğini şansızlıklar silsilesi nedeni ile gerçekleştiremedik diyen Başkan Usta, “Saha dışında kulübün geleceğine yönelik esasen direk olarak mali konuları ilgilendiren durumlar ile ilgili yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Osmanlıspor maçı ile beraber ligin üst sıralarına tutunup, taraftarımızın beklediği şampiyonluğu onlara bu sene sunmayı hedefliyoruz. 61CELL’i kullanıma soktuk artık taraftarlarımız 0561 ile başlayan özel numaralarını kullanacaklar, yeni Akyazı stadımız geliyor. Bununla ilgili, isim hakkı ile ilgili önemli çalışmalarımız var, yani var gücümüz ile halkımızın takımı Trabzonspor’a yoğunlaşmış durumdayız” ifadelerini kullandı.

FUTBOLCULARIMIZDA ELİNDE GELENİN FAZLASINI YAPMALI, TARAFTARLARIMIZI MUTLU ETMELİ
Teknik ve yönetim heyeti olarak saha dışında ki çalışmaları titizlik ile yürüttüklerini ve oyuncuların rahat edebilmesi, mücadelelerine konsantre olabilmesi için olağan üstü çaba sergilediklerini belirten Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, “Burada futbolcularımıza da büyük görev düşüyor. En nihayetinde taraftarlarımız, güzel sonuçları bekliyor, bizler bunları bekliyoruz. Herkesin hassasiyet çerçevesinde hareket etmesi gerekir” dedi.

trabzonspor muharrem usta akyazı stadı 61CELL yeni sezon açıklama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yusuf Yazıcı, İspanyol Ekip ile Görüşmelere Başladı
Yusuf Yazıcı, İspanyol Ekip ile Görüşmelere Başladı
Fenerbahçe Camiasından Slimani Sesleri Arşa Yükseldi
Fenerbahçe Camiasından Slimani Sesleri Arşa Yükseldi