Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Galatasaray’ın Efsanesi Hagi’nin Gönlünde Trabzonspor Var

Galatasaray’da oynadığı futbol ile bir dönemin efsanesi haline gelen Rumen futbolcu Gheorghe Hagi Trabzonspor ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın Efsanesi Hagi’nin Gönlünde Trabzonspor Var
Galatasaray’ın Efsanesi Hagi’nin Gönlünde Trabzonspor Var Haberci
Bu içerik 471 kez okundu.

Galatasaray’da oynadığı futbol ile bir dönemin efsanesi haline gelen Rumen futbolcu Gheorghe Hagi düzenlediği basın toplantısında Spor Toto Süper Lig ve Trabzonspor ile ilgili gündemler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Galatasaray’da oynadığım dönemde Türkiye’de şuna şahit oldum ki sarı kırmızı rengi seven sevmeyen herkes bana karşı iyi davrandı, bana sevgi beslediler diyen efsanevi yıldız Hagi, “Şu anda bir Romanya’da bir otel işletiyorum ve bir taraftan küçük yaştaki çocukları futbol için eğitiyorum. Futbol için gelecek vaat eden çocukları gördüğüm zaman ilk günkü gibi bir kez daha heyecanlanıyorum. Türk Milleti gerçekten vefakar, burada beni görenlerin hepsi Galatasaraylı olsun olmasın sahip çıkıyor ve fotoğraf çekilmek istiyor” ifadelerini kullandı.

TRABZONSPOR’DA VE TRABZON’DA ÇOK İYİ OYUNCULAR YETİŞEBİLİR
Trabzon şehrinin bir futbolcu için her imkanı sunduğundan bahseden Gheorghe Hagi, “Trabzonspor takımının seyircine gıpta ile bakıyorum. 7’den 70’e bütün halk takımının yanında. Takımı bir yerlere gelsin, şehrimizi ve ülkemizi temsil etsin diye didiniyorlar. Burada yetenekli isimler gelişebilir, geliştirilebilir. Sıkı bir çalışmadan geçmesi gerekiyorlar, ben Trabzonspor’u ve Trabzon halkını seviyorum, buradan bir kez daha onlara selamlarımı iletiyorum” dedi.  

gheroghe hagi trabzonspor yeni sezon transfer
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi