MAÇ SONUÇLARI

Beşiktaş Yönetiminden Taraftarlara Kritik Çağrı

Beşiktaş Yönetimi internet sitesi üzerinden yaptığı yazılı açıklamada Kardemir Karabükspor ile oynanacak maçta stadın boş kalmaması için kombine bileti olan bayram tatiline çıkan taraftarların biletlerini bu maç için devretmesini istedi.

Beşiktaş Yönetiminden Taraftarlara Kritik Çağrı
Bu içerik 224 kez okundu.

Beşiktaş Yönetimi internet sitesi üzerinden yaptığı yazılı açıklamada Kardemir Karabükspor ile oynanacak maçta stadın boş kalmaması için kombine bileti olan bayram tatiline çıkan taraftarların biletlerini bu maç için devretmesini istedi. Siz büyük taraftarlarımız diye başlayan yazılı bildiride şu sözlere yer verildi, “Beşiktaş’ın şampiyonluğa ulaşmasında ki en önemli etken olan siz büyük taraftarlarımız önemli bir maç olan Kardemir Karabükspor mücadelesinde takımınızın yalnız kalmaması için, tatile çıkan, maça gelemeyecek olan kombine sahiplerinin koltuklarını bu maç için devretmesini arzu ediyoruz” denildi.

KOLTUKLAR PASSO.COM.TR ÜZERİNDEN DEVREDİLEBİLECEK

Kombinelerini devretmek isteyen Beşiktaş taraftarlarının passo.com.tr üzerinden işlem yapabileceğini belirten kulüp yönetimi, bilet fiyatlarının yüzde 60’nında kullanıcılarının kartlarına bakiye olarak tekrar yükleneceğini belirtti. Bunun dışında maça gelmek isteyen herhangi bir kişiyi de koltuğun devredilebileceğini belirten yönetim, amacın burada Beşiktaş’ın moral ve motivasyonunun tam olarak sahaya çıkması olduğuna dikkat çekti. Kulüp Başkanı Fikret Orman ise konuşmasında, “Taraftarlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır, onlar bizi buralara getirdiler. Buradan bir kez daha kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Özlenen Beşiktaş geri dönmüştür, geçen sene yaşattığımız şampiyonluk sevincini bu sene de taraftarımıza sunmak istiyoruz” dedi. 

beşiktaş kombine bilet taraftaralara çağrı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke