Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Volkan Demirel: Modayla İlgilenmem, Saçlarımı Zeynep İçin Kestim

Fenerbahçe’nin kaptanı tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, FB TV’ye verdiği röportajda sarı lacivertli takıma dair önemli değerlendirmelerde bulundu.

Volkan Demirel: Modayla İlgilenmem, Saçlarımı Zeynep İçin Kestim
Volkan Demirel: Modayla İlgilenmem, Saçlarımı Zeynep İçin Kestim Haberci
Bu içerik 1394 kez okundu.

Fenerbahçe’nin kaptanı tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, FB TV’ye verdiği röportajda sarı lacivertli takıma dair önemli değerlendirmelerde bulundu. Fenerbahçe’de forma giymek, bu formanın hakkını vermek sadece sportif başarılar ile elde edilemez diyen kaptan Volkan, “Bunlar dışında da ana etkenler var, bazılarını söylemem gerekirse. Karakter, Yaşantı ve buraya layık olabilme. Ben futbolculuk kariyerimde her zaman Fenerbahçeli oldum ve öylede kalmaya devam edeceğim. Amacım Fenerbahçe’de başlayan hayallerimi yine de Fenerbahçe’de noktalamak. Ne zaman ki yönetim beni kovalar artık seni istemiyoruz der, işte o zaman bende yoluma giderim. Çocukken tek bir hayalim vardı o da bu kaleyi korumak, bugün Allaha çok şükür bunu başarmış bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

MODAYLA UZAKTAN YAKINDAN ALAKAM YOK, SAÇLARIMI ZEYNEP İÇİN KESTİM

Hayatının büyük bir bölümünün futbol ve ailesi ile geçtiğini belirten tecrübeli kaptan Volkan Demirel, “Açık söylemek istiyorum ki modaya pek bir ilgim yok. Yani daha rahat takılmayı içimden geçeni yapmayı daha çok seviyorum. Saçlarımı kısaltmamda ki ana etken eşim Zeynep’tir. Tekrar konumuza dönmek gerekirse güçlü bir kadromuz var alt yapıdan gelen güçlü arkadaşlar var. Hepsini çok seviyorum, selamlarımı gönderiyorum. Herkes Fenerbahçe için üzerine düşeni yapmalı, yapması gerekir” dedi. 

fenerbahçe volkan demirel fb tv
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi