Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Volkan Demirel: Emre Belözoğlu Adam Gibi Adamdır

Fenerbahçe’nin tecrübeli file bekçisi ve aynı zamanda takım kaptanı olan Volkan Demirel, bazı kesimlerce sıkça eleştirilen Emre Belözoğlu hakkında önemli söylemlerde bulundu.

Volkan Demirel: Emre Belözoğlu Adam Gibi Adamdır
Volkan Demirel: Emre Belözoğlu Adam Gibi Adamdır Haberci
Bu içerik 1060 kez okundu.

Fenerbahçe’nin tecrübeli file bekçisi ve aynı zamanda takım kaptanı olan Volkan Demirel, bazı kesimlerce sıkça eleştirilen Emre Belözoğlu ve sarı lacivertli takımı hakkında önemli söylemlerde bulundu. Küçük yaşlardan bu yana Fenerbahçe için bir gün bir şeyler yapabileceğine inandığını belirten kaptan Volkan, “Eskiden bu statlara gelir ve bir gün Fenerbahçe’nin kalesini korumam gerektiğini düşünürdüm, buna inanırdım. Bugün inandığım şeyler gerçek oldu. Uzunca bir zamandır takımımın kalesini koruyorum, korumaya da devam edeceğim. Ben profesyonel kariyerimi başladığım kulüp olan Fenerbahçe’de sonlandırmak istiyorum. Eğer beni artık seni istemiyoruz diyerek kovmazlarsa öylede yapacağım” ifadelerini kullandı.

EMRE BELÖZOĞLU BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİDİR, ADAM GİBİ ADAMDIR
Bazı kesimlerce ciddi manada eleştirilen Emre Belözoğlu’ hakkında da konuşan Fenerbahçe file bekçisi Volkan Demirel, “Emre ile dostluğumuz çok eskilere dayanmaktadır. Kendisi profesyonel kariyerinde çok güzel işlere imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir. Emre için yapılan yorumları haksız ve yersiz buluyorum. Kendisi her şeyden önce benim için çok değerlidir bir şey daha eklemem gerekirse, adam gibi adamdır. Öyle de kalacaktır” Dedi.  

volkan demirel emre belözoğlu açıklama eleştiri adam gibi adam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar