MAÇ SONUÇLARI

Galatasaraylı Yönetici Nazifoğlu: Sakatlıklar Darbeyle İlgili

Galatasaray Yöneticisi Levent Nazifoğlu 1-1 berabere sonuçlanan Kayserispor maçı sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaraylı Yönetici Nazifoğlu: Sakatlıklar Darbeyle İlgili
Bu içerik 123 kez okundu.

Galatasaray Yöneticisi Levent Nazifoğlu 1-1 berabere sonuçlanan Kayserispor maçı sonrasında önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray’ın geçen sezon şansız bir süper lig yılı geçirdiğinin doğru olduğunu söyleyen Nazifoğlu, “Bu sezon çok daha farklı bir Galatasaray izleyecek taraftarlarımız. Milli maçların dönüşünde takımımızda bir yorgunluk olduğu görülüyor. 3 haftamız 2 galibiyet ve bir beraberliğimiz var kolay değil 7 puan almışız. Fakat 7 puan aldığımız için üzülüyoruz, doğrusu 7 puana üzülmekte bence sevinç verecek bir durum. Rizespor karşılaşmasında taraftarımızla olan özlemimiz bitecek, o maçta Türk Telekom Arena’nın tamamen dolmasını arzu ediyoruz, bu bize moral ve motivasyon verecektir” ifadelerini kullandı.

SAKATLIKLAR DİREK OLARAK DARBEYLE İLGİLİ, SPEKÜLYASYONLAR DOĞRU DEĞİL
Takım içerisinde yaşanan sakatlıklardan dolayı spekülatif söylemler ve haberler yapılıyor bunlar doğru bir tutum olarak değerlendirilemez diyen Galatasaray Yöneticisi Levent Nazifoğlu, “Sağlık kontrolleri, özellikle futbolcuların 2.aşama girdiği sağlık kontrolleri 5 ile 6 saat arasında sürüyor. Sakat bir futbolcu sağlık kontrolünden geçemez. Podolski’nin ve Cavanda’nın sakatlıkları darbe ile ilgili olmuştur” söylemlerinde bulundu.  

galatasaray levent nazifoğlu açıklama sakatlıklar darbe ile ilgili
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke