MAÇ SONUÇLARI

Cristiano Ronaldo’dan Xavi’ye Sert Yanıt: Xavi Nerede Oynuyor, Katar’damı?

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Cristiano Ronaldo, Xavi’nin kendisi hakkında, “Ronaldo’nun şansızlığı Messi ile aynı dönem oynuyor olması” sözlerine karşı sert sert göndermelerde bulundu.

Cristiano Ronaldo’dan Xavi’ye Sert Yanıt: Xavi Nerede Oynuyor, Katar’damı?
Bu içerik 254 kez okundu.

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Cristiano Ronaldo, Xavi’nin kendisi hakkında, “Ronaldo’nun şansızlığı Messi ile aynı dönem oynuyor olması” sözlerine karşı sert sert göndermelerde bulundu. Osasuna karşısında alınan 5-2’lik galibiyet sonrası kameraların karşısına geçen Ronaldo, “Bugün sonuçlara baktığımız zaman internette en çok aranan futbolcu benim. Bu net bir şekilde görülebilir, bunun gibiler benim hakkımda birkaç şey söyleyerek gündeme gelmeye çalışıyorlar. Amaçları kısa süreliğine bile olsa manşetlerde, gazetelerde, televizyonlarda yer almak. Sahi Xavi şu anda nerede oynuyor. Hatırladığım kadarı ile en son Katar’daydı. Söylediklerini ciddiye almıyorum, ciddiye alınacak şeyler değil bunlar” dedi.

ŞAHSIMA AİT TAM 3 TANE BALLON D’OR’UM VAR

Barcelona’nın etkili bir takım olduğunu fakat durumun futbolculara indirgendiği zaman farklı bir tablo ortaya çıktığını belirten Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo, “Messi ile beni aklı sıra kıstas yapıyor, değerlendirmeye alıyor. Bir defa Barcelona’da kendisi bazı kupaları görmüş olabilir fakat benim sadece şahsıma ait tam 3 tane Ballon D’or’um var” ifadelerini kullandı. 

cristiano ronaldo lionel messi xavi sert sözler konuşma ballon d'or
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke