MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Moussa Sow: Futbolcu Olmasan Ne Olurdun Volkan Abi?

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcularından Moussa Sow ve takım kaptanı Volkan Demirel FB TV’ye konuk olarak eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdi.

Moussa Sow: Futbolcu Olmasan Ne Olurdun Volkan Abi?
Bu içerik 214 kez okundu.

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcularından Moussa Sow ve takım kaptanı, tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel FB TV’ye konuk olarak eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdi. Kaptan Volkan küçük yaştan bu yana Fenerbahçe tutkunu olduğuna dikkat çekerek, “daha önceleri buralara gelir ve Fenerbahçe maçlarını izlerdik. Bir gün bu kaleyi korumak istediğimi her fırsatta dile getirirdim. Öylede oldu tutkunu olduğum takımın kalesini tam 14 yıldır koruyorum, korumaya da devam edeceğim. Yöneticiler teknik ekipte bulunanlar artık seninle işimiz kalmadı diyene kadar, bu takımda oynayacağım. Ben profesyonel futbolculuk kariyerimi burada sonlandırmak istiyorum, niyetim bu şekilde” ifadelerini kullandı.

SOW MİKROFONU ALDI VE VOLKAN DEMİRELİ GÜLDÜREN SORUYU SORDU
Taraftarların sevilen yıldızı Moussa Sow ise Fenerbahçe’de kendisini ailesinden bir yerde gibi hissettiğini dile getirerek, takım kaptanı Volkan Demirel’e, “futbolcu olmasan ne olurdun volkan abi?” Dedi. Volkan’da bu sorunun üzerine gülümseyerek, “Herhalde babamdan kalan turizm işi ile ilgilenirdim. Otogarda turizmcilik yapardım, kendimi o alanda geliştirmeye çalışırdım. Profesyonel futbol kariyerimi sonlandırdıktan sonrada teknik direktör olmayı hedefliyorum, bugüne kadar bütün hocalarımızdan bilgiler öğrendim, oyun anlayışlarını kendimce not ettim onları güvenle sakladım, muhafaza ettim” dedi.  

moussa sow fenerbahçe fb tv volkan demirel konuşma açıklama futbolcu olmasan ne olurdun volkan abi
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke