Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Galatasaraylı Yönetici Nazifoğlu: Dik Oynamadığımız İçin 2 Puan Kaybettik

Söylemleri ile sportif gündemde sürekli yer tutan Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, Kayserispor ile 3-3 biten maç sonrası kameraların karşısına geçerek, maça dair önemli değerlendirmelerde bulundu.

Galatasaraylı Yönetici Nazifoğlu: Dik Oynamadığımız İçin 2 Puan Kaybettik
Galatasaraylı Yönetici Nazifoğlu: Dik Oynamadığımız İçin 2 Puan Kaybettik Haberci
Bu içerik 428 kez okundu.

Söylemleri ile sportif gündemde sürekli yer tutan Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, Kayserispor ile 3-3 biten maç sonrası kameraların karşısına geçerek, maça dair önemli değerlendirmelerde bulundu. Yaşanan beraberliği tamamen hakeme yükleme gibi bir durumun söz konusu olmadığına dikkat çeken Nazifoğlu, “Eğer böyle bir şey yaparsak haksızlık etmiş oluruz. Fakat şunu da söylemekte yarar görüyorum ki. Hakemimiz zayıf bir hakemdi, yani tam anlamıyla maçı yönetti, hakkını verdi diyemiyoruz ne yazık ki. Maç boyunca Hakan Kutlu’dan fırça yediğine bizzat şahit olduk, uzatma süreleri ise kesinlikle yeterli değildi. Bundan sonra önümüze bakacağız, önümüzde ki maçlara yoğunlaşacağız. 3 Haftada henüz mağlubiyet almadık, berabere kaldığımız için üzülüyoruz. Esasen bana göre buda bir başarıdır” ifadelerini kullandı.

DİK OYNAMADIĞIMIZ İÇİN 3 PUANI SON ANDA KAYBETTİK
Geçtiğimiz sezon Galatasaray’ın istediği gibi bir başarı grafiğine ulaşamamasına rağmen ligdeki 3 kupanın 2’sini aldığına dikkat çeken sarı kırmızılı yönetici Levent Nazifoğlu, “Dik bir oyun sergilemekten uzak kaldık. Özellikle son dakikalara doğru, puanın bir noktadan bundan dolayı da kaybedildiğini söyleyebiliriz. Taraftarlarımızın yoğun desteği içinde ayrıca teşekkür ederiz, Galatasaray taraftarları ile ayakta duran bir takımdır. Galatasaray taraftarları ile bir başka güzel” cümlelerini kullandı.  

galatasaray kayserispor maç sonucu açıklama maç sonrası açıklama levent nazifoğlu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar