MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Kartal Yiğit: Tolga Gibi Bir Kaleci Böyle Bir Hata Yapmamalıydı

UEFA Şampiyonlar Liginde temsilcimiz Beşiktaş’ın Benfica ile yaptığı mücadele sonrasında konuşan spor yorumcusu Kartal Yiğit siyah beyazlı takıma bazı eleştirilerde bulundu.

Kartal Yiğit: Tolga Gibi Bir Kaleci Böyle Bir Hata Yapmamalıydı
Bu içerik 118 kez okundu.

UEFA Şampiyonlar Liginde temsilcimiz Beşiktaş’ın Benfica ile yaptığı mücadele sonrasında konuşan spor yorumcusu Kartal Yiğit siyah beyazlı takıma bazı eleştirilerde bulundu. Beşiktaş’ın ilk dakikalarda kurduğu baskı ile birlikte Lizbon’dan puanla döneceği hissine hepimiz katıldık diyen Kartal Yiğit, “Burada önemli bir unsur varsa o da kaleci Tolga oldu. Tolga gibi profesyonel bir kaleci Benfica gibi elit olmayan bir takıma bu özgüveni kazandıracak gole izin vermemeliydi. Bu golden sonra morallenen Benfica tüm gücü ile ataklar sergilemeye başladı. Maçın kilit noktasının Tolga’nın yaptığı o hata olarak görüyorum ben. Beşiktaş ise golden sonra tabana indi, rakibine karşı iyi bir oyun sergileyemedi” ifadelerini kullandı.

TOLGA KADAR ŞENOL HOCA’DA FABİCİO’YA YER VERMEDİĞİ İÇİN HATALI
Takımın teknik yollarda da sıkıntı çektiğini ve maç öncesi kadro yapılandırılmasının gerektiği gibi yapılmadığını söyleyen spor yorumcusu Kartal Yiğit, “Ben burada Tolga’nın yanında bir hatalı isim daha görüyorum. O da takımın hocası, Şenol hoca. Şenol hoca son maçta performansı tam oturmuş Fabicio’ya neden yer vermedi bilmiyorum. Fakat bana göre bu oyuncunun yokluğunda Beşiktaş sıkıntı çekti. İstediği gibi bir performansı saha da gösteremedi” dedi. 

beşiktaş uefa şampiyonlar ligi benfica maç sonucu spor yorumcuları
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke