Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay İstifa Etti

Spor Toto Süper Ligin 2016-2017 sezonuna istediği gibi bir başlangıç yapamayan Kasımpaşa’nın teknik direktörü Rıza Çalımbay yönetime istifasını sundu.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay İstifa Etti
Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay İstifa Etti Haberci
Bu içerik 550 kez okundu.

Spor Toto Süper Ligin 2016-2017 sezonuna istediği gibi bir başlangıç yapamayan Kasımpaşa’nın teknik direktörü Rıza Çalımbay yönetime istifasını sundu. Spor yorumcuları Rıza hocanın Başakşehir maçı sonrasında zaten takımdan ayrılma sinyallerini verdiğine dikkat çekerken şu sözleri kaydettiler. “Kasımpaşa bu sezon lige istediği gibi bir başlangıç yapamadı. Doğrusu geçtiğimiz sezonda istedikleri başarıya ulaşamadılar. Bunu etkileyen birçok unsur var, futbolda sonuca giden tek şey oyuncuların performansları değildir. Geri planda yönetimde yaşanan aksaklıklarda oyunu direk olarak etkileyebilir. Burada buna benzer tabloların yaşandığını görüyoruz. Rıza hoca tecrübeli bir teknik adam Kasımpaşa için elinden geleni yaptığına biz yorumcular olarak inanıyoruz.”

KULÜP TRANSFERLERDE KEMER SIKMA POLİTİKASI UYGULADI
Kasımpaşa Spor Kulübü Yönetiminin bazı eksiklikleri olduğuna dikkat çeken tecrübeli teknik adam Rıza Çalımbay ise, “Şöyle diyebilirim ki, transfer ettiğimiz Eren’den alınan para ile tüm Kasımpaşa futbolcularının transferini gerçekleştirdik. Bu kolay bir şey değil, doğruluğu yanlışlığı tartışılır. Fakat bana göre çokta olumlu sonuçlar doğurmadığına inanıyorum” dedi. 

kasımpaşa süper lig rıza çalımbay istifa
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar