Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Trabzonsporlu Ogenyi Onazi: Ölüm Tehditi Alıyorum

Trabzonspor’un yetenekli futbolcusu Ogenyi Onazi düzenlediği basın toplantısında evinin hırsızlar tarafından soyulduğunu söyleyerek, ölüm tehditi aldığını ifade etti.

Trabzonsporlu Ogenyi Onazi: Ölüm Tehditi Alıyorum
Trabzonsporlu Ogenyi Onazi: Ölüm Tehditi Alıyorum Haberci
Bu içerik 818 kez okundu.

Trabzonspor’un yetenekli futbolcusu Ogenyi Onazi düzenlediği basın toplantısında evinin hırsızlar tarafından soyulduğunu söyleyerek, ölüm tehditi aldığını ifade etti. Nijerya’daki evinde babasının yalnız oturduğunu belirten Onazi şu sözleri kaydetti. “Hırsızlar pazartesi günü evime girmeye çalışmışlar, kapıyı çalmışlar. Babam tanımadığı için ilk başta açmak istememiş. Daha sonra bana ait bir mektubu getirdiklerini söylemişler, bunun üzerine babam kapıyı açmış. Açar açmazda zaten babamın üzerine saldırıp etkisi hale getirmişler. Ellerini ve kollarını bağlamak sureti ile babamı darp etmişler, olay anında kullanılan pala nedeni ile vücudunun bazı yerlerinde kesikler oluşmuş” dedi.

EVDEN AYRILIRKEN SIRA OĞLUNDA ONADA GEREKENİ YAPACAĞIZ DİYE TEHDİT ETMİŞLER
Hırsızların evde değerli ziynet eşyalarını ve nakit paraları çalmışlar diyen Trabzonsporlu yıldız Ogenyi Önazi, “Evden çıkarken babama dönüp bunun daha bir başlangıç olduğunu söyleyerek beni öldürmekle tehdit etmişler. Şükürler olsun ki daha farklı bir süreç yaşanmamış. Evin önünde duran arabayı da çalmışlar. Net bir şekilde şunu belirtmek istiyorum ki, bunun hesabını, bunun bedelini en ağır şekilde ödeyecekler” ifadelerini kullandı. 

trabzonspor ogenyi onazi ölüm tehditi açıklama basın açıklaması toplantı as nijerya hırsızlık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar