Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Dick Advocaat: Hoş Olmayacak Kararlar Alabiliriz

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Dick Advocaat düzenlediği bastın toplantısında Fenerbahçe’nin kötü gidişatına dair önemli açıklamalarda bulundu.

Dick Advocaat: Hoş Olmayacak Kararlar Alabiliriz
Dick Advocaat: Hoş Olmayacak Kararlar Alabiliriz Haberci
Bu içerik 471 kez okundu.

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Dick Advocaat düzenlediği bastın toplantısında Fenerbahçe’nin kötü gidişatına dair önemli açıklamalarda bulundu. Bursaspor maçından sonra futbolcular ile bir toplantı yapmanın gerekliliğine inandığını ve ciddi bir istişare gerçekleştirildiğini belirten tecrübeli teknik adam Advocaat, “Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki oyuncularımızda bir konsantrasyon eksikliği yok. Golü yedikten sonra hızlı bir toparlanma sürecine girdik oyunun yüzde 80 kontrolünü biz ele aldık. Fakat gol bulmakta sıkıntı çektik, gol kanallarını açamadık. Önemli olan sorun şu böyle bir oyun sergilemek için neden gol olmasını bekledik” ifadelerini kullandı.

GELDİĞİMİZDE ŞAMPİYONLUK DİYORDUK BUGÜNDE ÖYLE DİYORUZ
Takımın başına yaklaşık olarak 4 hafta önce getirildiklerini belirten Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat, “O süreçten bu yana şampiyonluk iddiamızdan vazgeçmiş değiliz. Kötü bir başlangıç yaptığımız doğru fakat takımın teknik boyutundan daha çok bizler takımı maça hazırlamak için uğraş verebildik, yeterli zamanımız, değerlendirecek sürecimiz olmadı. Takım içerisinde bazı futbolcularımız tarafından hoş olmayacak kararlar alabiliriz” dedi. 

dick advocaat fenerbahçe yeni sezon teknik direktör açıklama bursaspor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar