MAÇ SONUÇLARI

Martin Skretl: Zorya Maçı İle Birlikte Avrupa’ya İyi Başlamak İstiyoruz

Fenerbahçe’nin başarılı Slovak savunma oyuncusu olan Martin Skretl takımın düzenlediği basın toplantısında sarı lacivertli takım hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Martin Skretl: Zorya Maçı İle Birlikte Avrupa’ya İyi Başlamak İstiyoruz
Bu içerik 100 kez okundu.

Fenerbahçe’nin başarılı Slovak savunma oyuncusu olan Martin Skretl takımın düzenlediği basın toplantısında sarı lacivertli takım hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Geçen sezondan gelen demoralize bir durumun olduğunu belirten Skretl, “Yeni hocamız ile birlikte futbola konsantre olmaya çalışıyoruz. Esasen Bursaspor karşısında kötü bir futbol oynadığımızda söylenemez. Golü yedikten sonra topa yüzde 80 sahip olan taraf bizdik. Bir maçın sonuca ulaşmasında birçok değişken bulunuyor. Bunların arasından en önemlisi de diyebiliriz ki, şans faktörü. Bursaspor ile oynayacağımız maçta da şans bizim yanımızda değildi” ifadelerini kullandı.

ZORYA İLE OYNAYACAĞIMIZ MÜCADELE SONRASINDA AVRUPA KUPALARINA İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPACAĞIZ
Avrupa kupalarında karşılaşacakları Zorya mücadelesinde hedeflerinin 3 puan almak olduğunu belirten tecrübeli futbolcu Martin Skretl, “Zorya karşısında alacağımız 3 puan ile birlikte dikey bir çıkış yakalamayı hedefliyoruz ve taraftarlarımızı sevindirmek istiyoruz. Dinamik bir kadro yapılanmasına sahibiz. İlerleyen günlerde taşların daha da yerine oturacağını ve güzel işler çıkaracağımızı düşünüyorum. Advocaat’ın bütün takıma pozitif enerji verdiğini de ayrıca söylemem gerek” dedi. 

dick advocaat fenerbahçe martin skretl
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke