MAÇ SONUÇLARI

Osmanlıspor ve Konyaspor Avrupa Arenasına Çıkıyor

Spor Toto Süper Ligin Anadolu takımları arasında güçlü ekiplerden Osmanlıspor ve Konyaspor Avrupa Arenasında ki maçlarına bugün start veriyor.

Osmanlıspor ve Konyaspor Avrupa Arenasına Çıkıyor
Bu içerik 82 kez okundu.

Spor Toto Süper Ligin Anadolu takımları arasında güçlü ekiplerden Osmanlıspor ve Konyaspor Avrupa Arenasında ki maçlarına bugün start veriyor. İlk defa Avrupa kupalarında mücadele edecek temsilcilerimizden Konyaspor, Shaktar Donetsk ile karşılaşırken Osmanlıspor ise Steaua Bükreş ile karşı karşıya gelecek. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman, “Şunu iyi bilmek gerekiyor ki Avrupa arenasında bu zamana kadar İstanbul temsilcileri ve Trabzonspor ülkemizi temsil etti. Konyaspor olarak bizimde hem şehrimize hem de ülkemize böyle bir sevinci yaşatmak bizi moral ve motivasyon olarak büyük oranda etkiliyor. Bu bize pozitif bir enerji veriyor” ifadelerini kullandı.

TARAFTARIMIZ MAÇIN TADINI ÇIKARMALI, GEREKEN DESTEĞİ VERMELİ
Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman taraftarlarının her zaman olduğu gibi bu maçta da Konyaspor için gereken desteği vermesi gerektiğini belirtirken, “Bu çok büyük bir coşku. Bu coşkuyu hep beraber yaşamalıyız. Taraftarımız her zaman olduğu gibi kulübünün arkasında olmalı. İnşallah bu yılda hedefimiz Avrupa kupalarına katılmak ve ülkemizi en güzel şekilde temsil etmek” dedi. 

osmanlıspor konyaspor avrupa kupaları
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke