Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Kasımpaşa’nın Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

Bu yıl Spor Toto Süper Lige istediği gibi bir başlangıç yapamayan Kasımpaşa’nın teknik direktörü Rıza Çalımbay görevinden istifa ederken, takımın yeni teknik direktörü belli oldu.

Kasımpaşa’nın Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu
Kasımpaşa’nın Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu Haberci
Bu içerik 779 kez okundu.

Bu yıl Spor Toto Süper Lige istediği gibi bir başlangıç yapamayan Kasımpaşa’nın teknik direktörü Rıza Çalımbay görevinden istifa ederken, takımın yeni teknik direktörü belli oldu. Dikey bir çıkış yakalamak isteyen takımın başına Kemal Özdeş getirilirken, konuyla ilgili kulüpten açıklama geldi. Kemal Özdeş’in takımın başına getirilmesinde etkenlerin olduğunu belirten kulüp yönetimi, Özdeş ile toplamda bir yıllık sözleşme imzalandığını bildirdi.

TRANSFER, ALT YAPI VE OYUN DİSİPLİNLERİNDE YENİ POLİTİKA SÜREÇLERİ BAŞLIYOR
Transfer, alt yapı ve oyun disiplinlerinde yeni politika süreçlerinin izleneceğini belirten sportif direktör Nursal Bilgin, “Transfer politikalarında homojen bir yapının olmasını istedik. Bu durum takımın finans noktasında ki sıkıntılarına çare olacağını düşündük. Kemal Özdeş hoca gelecek vaad eden bir hocamız. Yönetim olarak inanıyoruz ki önümüzdeki günlerde Kasımpaşa çok daha farklı bir senaryo ile taraftarlarının karşısına çıkacak” dedi.

KEMAL ÖZDEŞ: BU KULÜBE GELMEKTEN GURUR DUYUYORUM
Konu ile ilgili konuşan yeni teknik direktör Kemal Özdeş ise Kasımpaşa’ya gelmekten gurur duyduğunu dile getirerek şu sözleri kaydetti. “Ülkemizin futbol alanında marka değerini yükselten kulüplerden birinin Kasımpaşa olduğuna inanıyorum. Başta bu göreve beni uygun gören Başkanımız Turgay Ciner’e teşekkür ediyorum” Dedi.

kasımpaşa süper lig rıza çalımbay kemal özdeş yeni teknik direktör
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar