MAÇ SONUÇLARI

Osmanlıspor’da 2-0’lık Steaua Bükreş Galibiyet Sevinci Yaşanıyor

Tarihinde ilk defa UEFA Avrupa Ligine katılan Spor Toto Süper Lig’in iddialı ekiplerinden Osmanlıspor kulübünde, Avrupa yolunda alınan 2-0’lık galibiyet sevinci yaşanıyor.

Osmanlıspor’da 2-0’lık Steaua Bükreş Galibiyet Sevinci Yaşanıyor
Bu içerik 103 kez okundu.

Tarihinde ilk defa UEFA Avrupa Ligine katılan Spor Toto Süper Lig’in iddialı ekiplerinden Osmanlıspor kulübünde, Avrupa yolunda alınan 2-0’lık galibiyet sevinci yaşanıyor. UEFA Avrupa Liginde ki temsilcilerimizden Osmanlıspor’un Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek, bu maçın gerek Türk milleti açısından gerek ise kulüpleri açısında çok önemli bir yeri olduğuna dikkat çekerek şu sözleri kaydetti. “Tarihimizde ilk defa Avrupa arenasında ülkemizi temsil etme şansı bulduk. Bu ilk maçımızın bizim için önemi çok büyüktü. Galibiyet ile başlamanın verdiği motivasyon ve enerji ile grupta daha da etkin bir rol alacağız. Steaua Bükreş ve Zürih maçları bizim için ayrıca kritik bir öneme sahipti, çünkü gruba baktığımız zaman zorlu geçecek maç olarak bunları gördük, analiz ettik. Taraftarlarımıza ve milletimize böyle bir sevinç yaşattığımız için mutluyuz” Dedi.

MAÇIN BAŞINDAN SONUNA KADAR ETKİLİ ATAKLAR GERÇEKLEŞTİREN, MAÇI YÖNLENDİREN TARAF BİZDİK
Maçın başından sonuna kadar etkili ataklar gerçekleştiren, bu ataklar ile golü bulmayı başaran, maçı yönlendiren taraf biz olduk diyen Osmanlıspor’un Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek, “Futbolcularımız üzerlerine düşeni yaptılar ve 3 puanı almayı bildiler. Maçın tartışmasız bir şekilde ezici baskın tarafını oluşturan takım bizdik. Bizim için çok ciddi bir tecrübe oldu. Benzeri galibiyetler alarak, Avrupa’da yolumuza devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

osmanlıspor steaya bükreş maç sonucu analiz istatistik ahmet gökçek
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke