MAÇ SONUÇLARI

Osmanlıspor Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek Kimdir?

Osmanlıspor’un Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek kimdir? Steaua Bükreş maçı sonrası ne dedi? İşte Osmanlıspor 2-0 Steaua Bükreş şeklinde sonuçlanan maç sonrasında yaşanan tüm olaylar.

Osmanlıspor Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek Kimdir?
Bu içerik 406 kez okundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu olan Ahmet Gökçek, futbol yöneticiliği kariyerine 2009 yılında 30 yaşındayken Ankaragücü’nü yöneterek başladı. Bugün UEFA Avrupa Ligindeki temsilcilerimizden Osmanlıspor’un Kurucu Başkanı olan Ahmet Gökçek, Steaua Bükreş karşısında alınan 2-0’lık galibiyet sonrasında önemli açıklamalarda bulundu. Osmanlıspor’un tarihinde ilk defa olmak sureti ile Avrupa Liglerinde Türkiye’yi temsil ettiğini belirten Gökçek, “Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki, bu bizim için büyük bir gurur. Futbolcularımız üzerlerine düşeni fazlası ile yerine getirdiler. Oynanan futbola baktığımızda, etkili ve baskıcı gücünü hissettiren bir Osmanlıspor ile karşı karşıya olduğumuzu görüyoruz” ifadelerini kullandı.

AMACIMIZ AVRUPA’DA DA YOLUMUZA DEVAM ETMEK

Türkiye’nin özellikle Avrupa Liglerinde kendisini daha fazla göstermesi gerektiğini belirten Osmanlıspor’un kurucu başkanı Ahmet Gökçek, “Amacımız ve gayemiz bundan yanadır. Türkiye’de en az diğer liglerde olduğu kadar kaliteli bir futbol var. Futbolun alt yapısını ilgilendiren her türlü imkan ve olanak var. Osmanlıspor olarak UEFA Avrupa Liginde motivasyonlu olarak başladığımız ve ilk maçımızda aldığımız galibiyet sonrası yolumuza kararlılık ile yürümeyi hedefliyoruz” Dedi. 

osmanlıspor kurucu başkan ahmet gökçek steaua bükreş maç sonucu
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke