Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Ukrayna Basını: Fenerbahçe Golü 96.Dakikada Buldu

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligindeki Ukrayna temsilcisi Zorya ile yaptığı maç sonrası uluslararası basın kuruluşlarından maça dair yorumlar ve değerlendirmeler geldi.

Ukrayna Basını: Fenerbahçe Golü 96.Dakikada Buldu
Ukrayna Basını: Fenerbahçe Golü 96.Dakikada Buldu Haberci
Bu içerik 563 kez okundu.

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligindeki Ukrayna temsilcisi Zorya ile yaptığı maç sonrası uluslararası basın kuruluşlarından maça dair yorumlar ve değerlendirmeler geldi. Zorya Luhansk Teknik Direktörü Yuri Vernidub da yedikleri gol ve aldıkları beraberlikle ilgili şunları söyledi: "Evet üç dakikalık fazla uzatmayla yediğimiz gol bizi fazlasıyla üzdü. Maça üç dakika eklenmişken, galibiyeti 96'da kaçırmamız utanç verici. Ülkede savaşın olduğu bir coğrafyayı temsil eden bir takımız ve tarftarımıza galibiyet armağan etmek istiyorduk. Ancak bunu geride bırakmalı ve çalışmaya devam etmeliyiz".

STUPAR: HAKEM DOĞRU OLANI YAPTI
FIFA kokartlı eski Ukraynalı hakem Myroslav Ivanovych Stupar de tartışmalara katıldı. Hakemin kurallara uygun hareket ettiğini belirten Stupar, Zorya Luhask'ın görüşlerine katılmadığını belirtti: "Hakem maçın sonuna belli bir uzatma süresi ekler. Eğer bu süre içerisinde de duraklamalar oluşursa hakemin oyunu daha da uzatma imkanı vardır. Zaman konusundaki hükmü verecek olan hakemdir.

Zorya kalecisi Shevchenko'nun topu oyuna sokarken kaybettiği 1 dakika 40 saniyede hakem kronometresini durdurmuştur. Sadece bu hareket nedeniyle bile 3 dakikaya 100 saniye eklemesini haklı çıkarır. Kurallar, hakemin serbest vuruşu kullandırması gerektiğini söyler. Serbest vuruşun ardından da Fenerbahçe'ye hücumu tamamlama şansı tanıdı, atağını kesmedi. Bu yüzden kendisini suçlayacak bir durum yok".

fenerbahçe zorya uefa avrupa ligi maça dair notlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar