Beşiktaş’ın Takım Otobüsü Değişiyor: İşte Kara Kartalın Yeni Otobüsü

Geçtiğimiz sezon şampiyonluğa ulaşan, bu yılda süper lige iddialı bir giriş yapan Beşiktaş TEMSA ile konsorsiyum kurarak, takımın yeni otobüsü için antlaşma sağladı.

Beşiktaş’ın Takım Otobüsü Değişiyor: İşte Kara Kartalın Yeni Otobüsü
Beşiktaş’ın Takım Otobüsü Değişiyor: İşte Kara Kartalın Yeni Otobüsü Haberci
Bu içerik 639 kez okundu.

Geçtiğimiz sezon şampiyonluğa ulaşan, bu yılda süper lige iddialı bir giriş yapan Beşiktaş TEMSA ile konsorsiyum kurarak, takımın yeni otobüsü için antlaşma sağladı. Sponsorluk faaliyetleri kapsamında siyah beyazlı kulübe iki adet otobüs tahsis eden TEMSA’nın Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Bu otobüslerin diğer adı Maraton Otobüsleri, Avrupa’da bizi temsil eden kulübümüz Beşiktaş’a bu yeni konseptte hediye ettiğimiz otobüslerin kara kartala çok yakışacak. Aramızda ki konsorsiyumun iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyoruz. Tüm Beşiktaş ailesine başarılarının devamını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

MARKA DEĞERİNİN YUKARI ÇIKMASINA FAZLASIYLA ÖNEM VERİYORUZ
Otobüslerin teslim alınmasından sonra otobüsün koltuğuna geçen ve daha sonra gazetecilere konsorsiyum ile ilgili açıklamalarda bulunan Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman, “Beşiktaş yönetimi olarak sponsorluk faaliyetleri kapsamında elde edilen gelirleri ona katladık, bu çok ciddi bir rakam. Bizler gerek Beşiktaş’ın gerek ise antlaşma yaptığımız firmaların çıkarlarını koruyoruz. Her iki tarafında marka değerini artıracak işlerde bulunuyoruz” Dedi. 

beşiktaş takım otobüsü yeni otobüs maraton otobüs
Yorumlar
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)