MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Erman Toroğlu: Burak Yılmaz, Tümer Metini Euro 2016’da Dövdü

Sportif yorumları milyonlarca kişi tarafından ilgiyle izlenen Erman Toroğlu, Euro 2016 mücadeleleri kapsamında yaşanan süreçler ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erman Toroğlu: Burak Yılmaz, Tümer Metini Euro 2016’da Dövdü
Bu içerik 282 kez okundu.

Sportif yorumları milyonlarca kişi tarafından ilgiyle izlenen Erman Toroğlu, Euro 2016 mücadeleleri kapsamında yaşanan süreçler ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendisinin İstanbul ve Ankara’da birçok kişi ile bağlantıda olduğunu belirten Toroğlu, “Gönül isterdi ki bu tarz bir söylemde bulunmayayım ama ortalıkta inanılmaz bir iddia var. Nedir o? A Milli Takımımız içinde yaşanan aksaklıklar, zaten futbol olarak çok iyi yerlerde değiliz bir de takım içerisinde huzursuzluk var. Ben bunu söyleyeceğim kim ne derse desin. Duyumlarıma göre Burak Yılmaz ile Tümer Metin arasında ciddi bir sıkıntı yaşanmış ve bu olayın ardından Burak Yılmaz, Tümer Metin ile kavga etmiş, Tümer’i dövmüş. Bunlar sürekli konuşulan şeyler, bir süredir de gündemde bende buradan belirtmek istedim” ifadelerini kullandı.

ERMAN TOROĞLU’NUN AÇIKLAMALARINA TÜMER METİN’DEN JET CEVAP GELDİ
Erman Toroğlu’nun açıklamalarından sonra gözlerin çevrildiği Tümer Metin’den olayla ilgili jet bir yanıt geldi. A Milli Takımın yaklaşık 100 kişilik bir kafile şeklinde hareket ettiğini belirten eski futbolcu tecrübeli eğitmen Tümer Metin, “Bu tür iddiaların doğrululuk payı bir kişinin söylemi ile ortaya çıkmaz. Kaldı ki sözde yaşanan olayın muhatabı da benim. Bu durumun gerçekliği söz konusu değil. Buna benzer asılsız haberler ve söylemler A Milli Takımımızı yıpratmaktan başka bir şeye yaramaz” Dedi.  

 

erman toroğlu burak yılmaz tümer metin kavga burak yılmaz tümer metin kavga
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke