Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Antalyaspor’da Büyük Kriz Yaşanıyor: Samuel Eto’o Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı

Antalyaspor’un yıldız oyuncusu Samuel Eto’o ile yönetim arasında ciddi bir kriz yaşanıyor. Golcü yıldız an itibari ile süresiz olarak kadro dışı bırakıldı.

Antalyaspor’da Büyük Kriz Yaşanıyor: Samuel Eto’o Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı
Antalyaspor’da Büyük Kriz Yaşanıyor: Samuel Eto’o Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı Haberci
Bu içerik 593 kez okundu.

Antalyaspor’un yıldız oyuncusu Samuel Eto’o ile yönetim arasında ciddi bir kriz yaşanıyor. Golcü yıldız an itibari ile süresiz olarak kadro dışı bırakıldı. İşte detaylar ve Eto’o’nun açıklaması;

ANA KRİZ BAŞKAN ÖZTÜRK İLE ETO’O ARASINDA YAŞANIYOR
Yaptığı sportif yorumlar ile bazı kesimlerce ciddi eleştiri alsa da binlerce kişi tarafından dikkatle izlenen Rıdvan Dilmen, “Sorun Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ile Samuel Eto’o arasında boy gösteriyor. Bugün biliyorsunuz Öztürk bir açıklama yaptı, açıklamasında hiçbir oyuncu menfaatlerini Antalyaspor’un üzerinde tutamaz, herkes yerini de haddini de bilmeli dedi. Bu direk Eto’o ya gönderilen bir cümleydi. Bunu böyle algılamamız gerekiyor, çünkü hedef belli lafın gittiği yer belli” Dedi.

ETO’O KONUYU FARKLI YERLERE ÇEKMEYE ÇALIŞTI, BU HOŞ DEĞİLDİ
Samuel Eto’o’nun ise Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün cümlelerini farklı yere çekmeye çalıştığını belirten Rıdvan Dilmen, “Eto’o ise açıklamalarında kendisinin siyahi olduğu için saygıya değer biri olmadığını ifade etmeye çalıştı. Bu bence kritik bir nokta, bir defa böyle konuşursan başta taraftarına ve seni destekleyen Antalyasporlu olsun olmasın herkese karşı yapılmış bir saygısızlık olur. Hoş ve kabul edilebilir bir davranış değil. Yönetimde böyle düşünmüş olacak ki süresiz kadro dışı bırakıldı. Bence doğruda bir karardı” Dedi. 

 

antalyaspor samuel eto'o kadro dışı bırakıldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar