MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Advocaat Gidiyor mu? / Gönderiliyor mu?

Fenerbahçe teknik direktörü Advocaat'ın istifa edip etmediği merak konusu.

Advocaat Gidiyor mu? / Gönderiliyor mu?
Bu içerik 435 kez okundu.

Fenerbahçe teknik direktörü Advocaat'ın istifa edip etmediği merak konusu. Süper Lig'e çok kötü bir başlangıç yaparak oynadığı ilk 3 maçta 1 puan çıkartabilen Fenerbahçe'de, sezon başında büyük umutlarla takımın başına getirtilen Advocaat'ın kalıp kalmaması gündemdeki en önemli konu. 

 

KÖTÜ GİDİŞAT

Lig'de oynanan son maçta Kasımpaşa deplasmanından farklı skor ile dönülmüş ise de, genel tabloda 10. sırada olan Fenerbahçe şimdiden 8 puan geride. Bu hususta fatura teknik direktöre kesildi.

 

PEREİRA'DAN SONRA

Aziz Yıldırım'ın 2015-2016 sezonunda ligi ikinci olarak bitiren teknik direktör Pereira'nın gönderilmesi noktasında büyük uğraş verdiğini ve takımda Pereira'nın gönderilmesi için resmen kampanya başlatıldığı aşikar. Pereira'dan sonra gelen teknik direktörün ise bu denli kötü bir başlangıç yapması eleştiri konusu oldu. 

 

GÖNDERİLME POLİTİKASI

Aziz Yıldırım'dan veya Fenerbahçe'den herhangi bir resmi açıklama henüz yok. Ancak Fenerbahçe'yi takip edenler bilirler ki, Fenerbahçe'den bir teknik direktör gönderilmek isteniyorsa önce durum basına düşüyor, baskı kuruluyor, bu süreçte takım rayına girerse amenna ancak kötü durum devam ederse ve istifa gelmezse o zaman Aziz Yıldırım temizlik anlamında gerekeni yapıyor. 

Advocaat Aziz Yıldırım Fenerbahçe Teknik direktör
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke