MAÇ SONUÇLARI

Deplasman Yasağı İle İlgili Flaş Gelişme (SON DAKİKA)

Derbi maçlar ile ilgili olan deplasman yasağı ile ilgili olarak İstanbul İl Güvenlik Kurulu süpriz bir karar aldı.

Deplasman Yasağı İle İlgili Flaş Gelişme (SON DAKİKA)
Bu içerik 263 kez okundu.

Derbi maçlar ile ilgili olan deplasman yasağı ile ilgili olarak İstanbul İl Güvenlik Kurulu süpriz bir karar aldı. Derbi maçlar ile ilgili güvenlik tedbiri amacıyla İstanbul İl Güvenlik Kurulunca getirilen deplasman yasağı uygulamasına bu hafta sonu oynanacak olan Süper Ligin İlk derbi maçı öncesi flash bir gelişme yaşandı. 

Yaklaşık 4 yıldır uygulanan deplasman yasağının kaldırılması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Hafta sonu oynanacak Süper Ligin bu sezonki ilk derbi mücadelesinde deplasman biletleri haber duyulur duyulmaz satışa çıkartıldı.

Galatasaray taraftarına ayrılan Vodafone Arena'daki 2,100 kişilik kale arkası tribünün biletleri an itibariyle satışta. Bilet sayısındaki azlık nedeniyle biletlerin çok kısa süre içerisinde tükeneceği düşünülüyor. 

Şu an itibariyle diğer derbilere ilişkin derlasman yasağının kaldırılıp kaldırılmayacağına dair henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Bu kararın tek maçlık mı yoksa bütün sezonu mu ilgilendireceği hususunda İstanbul İl Güvenlik Kurulundan önümüzdeki günlerde yeni haberler bekleniyor. Bu duruma diğer kulüplerin ve taraftarların nasıl tepki vereceği merak konusu. 

 

 

Deplasman Yasağı Galatasaray Beşiktaş Derbi maçı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke