Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Beşiktaş İkinci Başkanı Fenerbahçe Genel Sekreterini Eleştirdi

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamasında Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu’yu eleştirdi.

Beşiktaş İkinci Başkanı Fenerbahçe Genel Sekreterini Eleştirdi
Beşiktaş İkinci Başkanı Fenerbahçe Genel Sekreterini Eleştirdi Haberci
Bu içerik 421 kez okundu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin yarı resmi haber ajansı Anadolu Ajansı’nın muhabirleri ile gerçekleştirdiği röportajında Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu’nun sergilediği tavırları eleştiren Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Mahmut Uslu’nun yaptığı açıklamaları art niyetli bulduğunu dile getirerek ‘Mahmut Uslu’nun her maç öncesi aynı nitelikte açıklamalar yapması benim nezdinde hoş bir şey değil’ dedi.

 

YÖNETİM OLARAK TAKIMLARININ SIKINTILARI İLE İLGİLENSELER DAHA İYİ OLACAK

Anadolu Ajansı muhabirleri ile gerçekleştirdiği röportajına ‘An itibari ile Fenerbahçe takım çeşitli sıkıntılar içerisinde. Yönetim olarak bu sıkıntılarla uğraşmaları onlar için daha iyi bir karar olacaktır.

Öte yandan Türk futbolu, yapılan bu ve benzeri açıklamalarla bu sıkıntılar içinden çıkamaz, kurtulamaz aksine daha da saplanır bataklığa.’ İfadelerini kullanarak devam eden Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ‘Ne zaman bir derbi olsa Mahmut Uslu çıkıp bir açıklama yapıyor, istisnasız. Şahsım adına ben bu açıklamaları art niyetli buluyorum.

Türk futboluna katkı vermek gibi bir hedefimiz varsa, amacımız Türk futbolunun daha iyi bir yerlere gelmesini sağlamaksa kulüp yöneticilerinin daha efendi tavırlar sergilemesi gerekiyor.’ Diyerek konuşmasını sonlandırdı.

beşiktaş ahmet nur çebi mahmut uslu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar