MAÇ SONUÇLARI

Ahmet Nur Çebi Galatasaray Derbisi Hakkında Açıklama Yaptı

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Cumartesi günü oynanacak olan Galatasaray derbisi hakkında açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi Galatasaray Derbisi Hakkında Açıklama Yaptı
Bu içerik 139 kez okundu.

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Anadolu Ajansı muhabirleri ile gerçekleştirdiği söyleşisinde 2016 – 2017 sezonunun ilk derbisi olma özelliğini taşıyan, Spor Toto Süper Lig’in beşinci haftasında oynanacak olan Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki derbi mücadelesi hakkında açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarına ’24 Eylül Cumartesi Vodafone Arena’de oynanacak olan derbi mücadelesinde Beşiktaşlı taraftarlarımızın dikkatli olması gerekiyor’ ifadelerini kullanarak başlayan İkinci Başkan Çebi Beşiktaş’ın sezonu saha kapatma cezası almadan bitirmesi gerektiğini dile getirdi.

 

PROVOKASYONLARA KARŞI DİKKATLİ OLMAK ZORUNDAYIZ

Beşiktaş kulübünün saha kapatma cezası almadan sezonu tamamlaması gerektiğini vurgulayan Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ‘Bu taraftarımıza bizzat benim koyduğum hedef olsun. Atatürk Olimpiyat Stadı’nda geçtiğimiz yıllar içerisinde Galatasaray ile oynanan müsabakada yaşananlar nedeni ile cezalı maçlara çıkmak zorunda kaldık.

Derbide bütün Beşiktaş camiası olarak efendiliğimizi gözler önüne sermemiz takdir toplamamız gerekiyor. 5 yıl gibi uzun bir aranın ardından deplasman yasağının kaldırılması kararlaştırıldı. Burada Galatasaraylı futbol severlerinde kararın alan mercilerin kararı almalarına pişman olmalarına neden olacak bir harekette bulunmamalarını ve uygulamanın yürürlükten kaldırılmasına neden olacak tavırlar sergilememelerini rica ediyorum’ ifadelerini kullandı.

ahmet nur çebi galatasaray beşiktaş
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke