Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Feyenoord’un Yıldızı Jorgensen: Fenerbahçe Cehennemi Yaşayacak

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligindeki rakiplerinden Feyenoord’un golcü futbolcusu Jorgensen, Fenerbahçe ile oynanacak maç öncesi önemli değerlendirmelerde bulundu.

Feyenoord’un Yıldızı Jorgensen: Fenerbahçe Cehennemi Yaşayacak
Feyenoord’un Yıldızı Jorgensen: Fenerbahçe Cehennemi Yaşayacak Haberci
Bu içerik 510 kez okundu.

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligindeki rakiplerinden Feyenoord’un golcü futbolcusu Jorgensen, Fenerbahçe ile oynanacak maç öncesi önemli değerlendirmelerde bulundu. Fenerbahçe’nin iyi bir takım olduğunu, fakat bu sezonu şansızlıklar silsilesi içinde geçirdiğini, bütün bunların kendileri için çok büyük bir avantaj olduğunu belirten Jorgensen, “Ben şuna eminim ki Fenerbahçe buradan da büyük bir hayal kırıklığı ile dönecek. UEFA Avrupa Liginin iddialı takımlarındanız, öylede kalacağız. İstanbul’un atmosferinden kesinlikle çekinmiyorum, bunu kendimize moral depolamak için yapmıyorum. Bizim tekniğimiz ve koordinasyonumuz Fenerbahçe’den daha üst seviyede. Şunu söyleyebilirim ki bu takım cehennemi asıl burada görecek” ifadelerini kullandı.

DİCK ADVOCAAT: İDDİALI OLMAK İYİDİR FAKAT ABARTMAK OYUNCUYU DOĞRUDAN ETKİLER
Feyenoord’un golcü oyuncusuna ise yanıt gecikmedi, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Dick Advocaat, “Spor mücadelelerinde iddialı rakipler ile oynamak keyif veriyor. Fakat bu iddianın da bir sınırları olmalı, Fenerbahçe hiçbir yerde cehennemi yaşayacak takım değildir, yaşamayacaktır da. Ben futbolcularıma güveniyorum, sahada ellerinden geleni yapacaklardır” Dedi.

feyenoord fenerbahçe uefa avrupa ligi jorgensen
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar