MAÇ SONUÇLARI

70 Metreden Gol Atan Eskişehirspor’un Kalecisi Boffin Konuştu

Eskişehirspor’un tecrübeli kalecisi olan ve 70 metreden attığı gol ile tarihe geçen Boffin, takımına ve şahsına dair açıklamalarda bulundu.

70 Metreden Gol Atan Eskişehirspor’un Kalecisi Boffin Konuştu
Bu içerik 186 kez okundu.

Eskişehirspor’un tecrübeli kalecisi olan ve 70 metreden attığı gol ile tarihe geçen Boffin, takımına ve şahsına dair açıklamalarda bulundu. 70 Metreden gol atılması konusunun kendine göre fazlaca abartıldığını belirten kaleci Boffin, “Bir maçta teorik olarak ve taktik olarak çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz, fakat gol atmak ayrı bir olay. Bir golü nasıl atacağınıza dair çalışmalar yapmanız çok zor, çünkü bu içerisinde birçok değişken içerir, bunlardan bir tanesine de kalecinin sizin çalıştığınız gibi yerinde olmamasıdır, farklı bir noktada olmasıdır. Benim attığım golün temel bir mantığı varsa o da şudur, kalecinin önde olduğunu görmem. Kalecinin önde olduğunu görünce şutu çektim ve gol oldu. Yine de böyle bir jeneriğin ve dakikaların içinde bulunduğum için mutlu ve şanslıyım” ifadelerini kullandı.

DAHA ÖNCEDE FARKLI TAKIMLARDA OYNADIM FAKAT ESKİŞEHİRSPOR’UN TARAFTARI GİBİ TARAFTAR GÖRMEDİM
Kendisinin profesyonel kariyerinde gerek izlenimleri gerek ise oynadığı takımları ele aldığında böyle bir taraftar ile karşılaşmadığını belirten Eskişehirspor Kalecisi Boffin, “Fakat seyircisiz oynama cezamız var bu cezamızın bir an önce bitmesini istiyoruz. Taraftarımız bizim her şeyimiz, onların verdiği motivasyon sayesinde çok daha güçlü bir oyun sergiliyoruz” Dedi.  

70 metreden gol atan kaleci boffin eskişehirspor
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke