Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Arda Turan dün öyle bugün böyle

Barcelona'ya transferinden sonra bir çok spekülasyona mağdur kalan Arda Turan yine İspanyol Basını G

Arda Turan dün öyle bugün böyle
Arda Turan dün öyle bugün böyle Cem Güner
Bu içerik 657 kez okundu.

Barcelona'ya transferinden sonra bir çok spekülasyona mağdur kalan Arda Turan yine İspanyol Basını gündeminde. Barcelona'ya transferi ayrı bir olay olan milli süper starımız Arda Turan. Messi'nin sakatlanmasından sonra kıymetli oldu.

 

MESSİ'NİN SAKATLANMASI ARDA'YA YARADI

Lionel Messi'nin sakatlanmasından ve 3 hafta sahalardan uzak kalacağı basına sızmasından sonra, Messi'nin yerini doldurması düşünülen ilk aday isim Arda Turan olmuştu. Transfer dönemi içerisinde de her gün farklı spekülasyonlar yapılan teklif alan, transfer olacak diyerek başlık atılan oyuncu Arda Turan, takımın kıymetli oyuncusu haline geldi. 

 

ARDA SAYESİNDE GALİBİYET

Dün oynanan Borussia Mönchengladbach maçında Messi'nin yerine görev alan ve Barcelona takımının oyun kurucusu konumunda 90 dakika ter döken Arda Turan tam not aldı. Galibiyetin mimarı olarak İspanyol basını Arda Turan'ı gösterdi. 

Dün Barcelona Arda Turan'ı gözden çıkarttı, Arda Turan Barcelona'da oynayacak kalitede değil diye başlık atan ispanyol basını dün akşamki maçtan sonra Arda Turan takımı göğüsledi, Messi yoksa Arda var gibi başlıklar attı. 

 

KARALAMA KAMPANYASI 

Türk asıllı olması sebebiyle İspanyada farklı güçlerin etkisiyle eleştirilen ve beğenilmeyen oyuncu konumuna düşürülmeye çalışılan Arda Turan, ilk maçlarındaki hataları manşet haber olarak bir çok İspanyol gazetesinde verilmişti. Karalama çalışmaları sonucunda Barcelona teknik direktörü açıklama yapmak durumunda kalmıştı. 

Arda Turan Barcelona Borussia Mönchengladbach Şampiyonlar ligi maçı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar