MAÇ SONUÇLARI

Galatasaray'dan Süper Star Transfer Atağı

Galatasaray'dan sezon ortası için süper star transferi konusunda hareketli günler geçireceğine dair gelişmeler mevcut. Bir süper star ile görüşmelere başlayan Galatasaray yönetimi sona gelmek üzere.

Galatasaray'dan Süper Star Transfer Atağı
Bu içerik 241 kez okundu.

Galatasaray'dan sezon ortası için süper star transferi konusunda hareketli günler geçireceğine dair gelişmeler mevcut. Bir süper star ile görüşmelere başlayan Galatasaray yönetimi sona gelmek üzere. Süper Lig'de şampiyonluk yarışında ligde üçüncü sırada bulunan Galatasaray ligin ikinci devresine ilk devresinden daha hızlı girmeyi planlıyor. 

 

MARİO GOMEZ ve BEŞİKTAŞ

2015-2016 sezonunu şampiyon bitiren Beşiktaş'ın süper starı Mario Gomez 2016-2017 sezonu başında Wolsburg'a kaptırmıştı. Türkiye'de yaşanan olumsuz gelişmelerden sonra transfer olmayı kafasına takan Mario Gomez Beşiktaş'tan ayrılma kararı aldı ve ayrıldı.

 

GALATASARAY'dan Bir Hamle

Galatasaraylı yöneticilerden sızan bilgilere göre ise, Almanya'nın Wolsburg takımında istediğini bulamayan süper starı tekrar süper lige çekmek istiyor. Sezon arasında Galatasaray'ın Mario Gomez'i süper lige kazandırmak için yeni bir girişimde bulunulacağı öğrenildi. 

 

SÜPER LİG'e Dönecek mi

Mario Gomez'in Süper Lig takımına geri dönüp dönmeyeceği konusunda henüz bir bilgi bulunmazken, Beşiktaş taraftarları Galatasaray'ın bu girişimine karşı sosyal medyada bir çok eleştiri mesajı attı. 

 

ÇARŞININ TEPKİSİ

Gomez'in Beşiktaş'tan ayrılma sürecinde sosyal medya üzerinden kampanya başlatıp takımdan ayrılmasına karşı mesaj yağmuruna tutmuşlardı. Türkiye'nin en köklü taraftar gruplarından Çarşı Grubunun Gomez'in Galatasaray'a sıcak bakması noktasında tepkileri nasıl olur merak konusu.

 

Beşiktaş Galatasaray Mario Gomez Transfer Atağı Yeni Transfer
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke