MAÇ SONUÇLARI

Türkiye 2-2 Ukrayna Maç Sonucu (GENİŞ ÖZET)

Dünya Kupası grup maçlarından Türkiye Ukrayna maçı geniş özeti buyrun izleyin.

Türkiye 2-2 Ukrayna Maç Sonucu (GENİŞ ÖZET)
Bu içerik 641 kez okundu.

Dünya Kupası grup maçlarından Türkiye Ukrayna maçı. Maç bir gitti bir geldi. İlk yarıda maç sonucu Ukrayna 2-1 önde bitirdi. İkinci yarıya millilerimiz hızlı giriş yaptı. İkinci yarının genelinde önde baskılı oyun sergilerken topla oynama oranını %70'lere kadar çıkardı millilerimiz bir ara. 

Maçta bütün oyuncuların istekli ve arzulu oynaması son saniyelere kadar baskıyı sürdürmeye çalışmaları tebrik topladı. Seyircinin coşkusu son ana kadar devam etti. Aynı Grupta Hırvatistan rakibi Kosovayı 6-0 galip ederek grubun lideri konumuna geldi. 

 

FATİH TERİM'İN MAÇ SONU AÇIKLAMALARI

Fatih Terim maç sonunda oyuncularını beğendiğini, şanssız goller yediklerini ama telafi için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Şansın yanlarında olmadığını dile getirdi. 

 

İLK MAÇLAR

Milli takımımızın bulunduğu I grubunda ilk maçlar sonrasında ilginç bir görüntü oluştu. I grubunda ilk hafta sonucunda oynanan 3 müsabakada beraberlikle sonuçlandı. Finlandiya 1-1 Kosova, Hırvatistan 1-1 Türkiye, Ukrayna1-1 İzlanda mücadeleleri 5 eylülde oynandı. İkinci hafta müsabakaları başlarken bütün takımların 1'er maçta kazandıkları 1'er puanları mevcut. Evimizde oynanacak bu maç grup maçlarında güzel bir tempo yakalamamıza yardımcı olacaktır. 

 

İLK 11'İMİZ BELLİ

Milli takımımızda Ukrayna maçının ilk 11 kadrosu açıklandı. Kalede Volkan Babacan, defansta Şener, Ömer Toprak, Hakan Balta, Orta sahada; Caner, Emre Mor, Mehmet Topal, Ozan, Hakan Çalhanoğlu; Forvette ise Cenk Tosun, Enes Ünal görev alacak.

 

İDDAA ORANLARI

İddaa uzmanlarınca verilen oranlara bakıldığında milli takımımızın Ukrayna milli takımına oranla daha favori görüldüğü görülüyor. Türk Milli Takımı kazanır oranı 1,90 iken Ukrayna Milli Takımı kazanır oranı 2,90 olmuş durumda. Maç berabere biter tahmini ise 3,00 oran verilmiş. 

 

İLK YARIDA VERİLMEYEN PENALTI SOSYAL MEDYAYA DÜŞTÜ

Maçın 2-2 sonuçlanmas sonrasında Emre Mor'un ilk yarıda rakip ceza sahasında düşürülmesi ve verilmeyen penaltı konuşulur oldu. Maçın hakkı milli takımımızındı ama verilmedi, yine hakem maçı katletti yorumları sosyal medyada gecenin konusu.

 

MAÇIN GENİŞ ÖZETİ BİRAZDAN BURADA OLACAK.

 

 

RAKİBİN İKİNCİ GOLÜ

 

 

EMRE MOR RAKİBİ İPE DİZİYOR

 

Milli takım Geniş özet maçın özeti
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke