Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fenerbahçe ortasahası çöktü. (SAKATLIK)

Fenerbahçe'nin orta saha oyuncuları oynadıkları milli maçlarda sakatlandılar. 2 ay süre ile önemli iki oyuncusu sakatlandı.

Fenerbahçe ortasahası çöktü. (SAKATLIK)
Fenerbahçe ortasahası çöktü. (SAKATLIK) Cem Güner
Bu içerik 572 kez okundu.

Fenerbahçe'nin orta saha oyuncuları oynadıkları milli maçlarda sakatlandılar. 2 ay süre ile önemli iki oyuncusu sakatlandı. Fenerbahçe'nin vazgeçilmez iki oyuncusu olan Ozan Tufan ve Jeremain Lens milli maçtan sakat döndü.

 

SAKAT OYUNCULAR

Türk Milli takımının as kadrosunda bulunan milli yıldızımız Ozan Tufan, Türkiye İzlanda maçında girdiği bir pozisyonda baldırına aldığı bir darbe sonucu sakatlanmıştı. Maç sonunda sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 2 ay süre ile sahalardan uzak kalacağını üzülerek bildirmişti. 

Sonrasında Jeremain Lens'ten gelen kötü haber Fenerbahçe'ye kötü haberlerin devamı niteliğindeydi. Hollanda milli takım kadrosunda bulunan Lens maç hazırlığı yaptığı esnada sakatlandığı ve kadrodan çıkartıldığı belirtildi. 

Fenerbahçe'nin bu durumda nasıl bir yol izleyeceği merak konusu. As kadroda oyuna dahil ettiği iki orta saha oyuncusundan mahrum kalan Fenerbahçe Dick Advocaat'ın hamleleri merak konusu.

 

MANCHESTER MAÇINA HAZIR OLACAK MI

Jeremain Lens sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 20 Ekimde oynanacak olan Manchester United maçına yetişmek için elinden geleni yapacağını bildirerek Fenerbahçe taraftarından özür diledi.

Fenerbahçe Sakat oyuncu Sakatlık haberleri Ozan Tufan Jeremain Lens
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar