Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Real Madrid'e rakip olduğu için sevinen tek takım

İspanya'da kupa mücadelesinde kura çekimleri esnasında takımca görüntülenen bir takım, Real Madrid ile eşleştiğini öğrendiklerinde kupayı kazanmışcasına sevindi.

Real Madrid'e rakip olduğu için sevinen tek takım
Real Madrid'e rakip olduğu için sevinen tek takım Cem Güner
Bu içerik 627 kez okundu.

İspanya'da kupa mücadelesinde kura çekimleri esnasında takımca görüntülenen bir takım, Real Madrid ile eşleştiğini öğrendiklerinde kupayı kazanmışcasına sevindi. Adı bilinmese de, böyle bir takım var. Bu takım İspanya 3. Liginde mücadele eden Cultura y Leonesa.

Cultura y Leonesa takımı oyuncularının tek hedefi büyük takımlarla mücadele etmek ve kendilerini göstermek. Bu nedenledir ki Real Madrid'e rakip olduklarında inanılmaz bir sevinç yaşamışlar. Bu sevinçleri kayda değer güzel görüntüler oluşturmuş.

Oyuncular Santiago Barnebao'da oynayacak olmanın hayalleri olduğunu bütün samimiyetleriyle dile getiriyor. İşin ilginç tarafı bu takımın geçmişinde kupada bir kez daha yer almış ve o dahil oldukları sezonda da rakipleri Barcelona kulübüymüş. 

Kupa mücadelesine iki kez katılan bu kulübün ikisinde de İspanya liginin en güçlü iki takımı ile eşleşmesi takımın kendi şansından olsa gerek. Bu ve bunun gibi yorumlar sosyal medyada bir kaç saat gündem oldu. Cultura y Leonesa kulübünün adı artık bu sayede daha çok duyulmuş oldu.

 

Cultura y Leonesa real madrid kupa maçı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar