Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Yasin Öztekin Kadro Dışı!

Geçtiğimiz hafta oynanan Adanaspor maçında sinirle kulübenin camını yumruklayan ve formayı yere atan Yasin kadro dışı bırakıldı.

Yasin Öztekin Kadro Dışı!
Yasin Öztekin Kadro Dışı! Erkan
Bu içerik 626 kez okundu.

Galatasaray yönetiminin aldığı kararla beraber kadro dışı bırakılan Yasin Öztekin u21 takımıyla antremanlara çıkacak. Maddi cezanın belirlenmediği açıklanan yazıda bu cezanın disiplinsiz davranışlar nedeniyle verildiği söylendi.

 

 

"JOR" TOPLANTIDA DEMİŞTİ

 

Maçın ardından yapılan basın toplantısında Jan Olde Riekerink'e yönetilen Yasin sorusuna : "Yasin ile yarın konuşacağım." diyerek kısa cevap vermişti. Dün yapılan açıklamaya göre Yasin Öztekin süresiz kadro dışı bırakılıp u21 takımıyla çalışacak.

 

 

CEZA UYGUN GÖRÜLDÜ

 

Yasin Öztekin'in oyundan alındıktan sonra yaptığı davranışlar ligtv kameralarınca görüntülendi. Bu görüntülerin yayınlanmasının ardından Galatasaray taraftarının tepkisi çığ gibi büyüdü. Kutsal formanın cezasının kadro dışı bırakılmak olduğu fikri altında birleşen Galatasaraylılar verilecek cezanın örnek teşkil etmesini istediler.

 

 

DEVRE ARASINDA SATILACAK

 

Kulübe yakın kişilerden gelen haberlere göre Galatasaray'da Yasin Öztekin'in özrünün affedilmeyeceği söyleniyor. Her ne sebeple olursa olsun böyle bir hareketin karşılığında özrün yeterli olmayacağı gelen haberler arasında. O yüzden Galatasaray devre arasında ilk iş olarak Yasin'i takımdan göndermek olacak.

 

 

Yasin'in yerine oyuna giren Sinan Gümüş alternatifler arasında. Sneijder'in gelişiyle birlikte Podolski'nin kanatta oynayabileceği düşünülüyor. Alternatifler arasında Josue de var.

yasin öztekin y7 kado dışı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar