Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fenerbahçe Maçı İbrahimoviç'in sonu oldu

Manchester United'a bu sezon transfer olan İbrahimoviç ve Manchester United'ın kötü gidişi İngiltere basınında manşetlerden düşmek bilmiyor.

Fenerbahçe Maçı İbrahimoviç'in sonu oldu
Fenerbahçe Maçı İbrahimoviç'in sonu oldu Cem Güner
Bu içerik 902 kez okundu.

Manchester United'a bu sezon transfer olan İbrahimoviç ve Manchester United'ın kötü gidişi İngiltere basınında manşetlerden düşmek bilmiyor. Şampiyonlar ligi mücadelesinde Fenerbahçe'ye konuk olan Manchester United sahadan 2-1 malup ayrılmıştı. İngiliz basını bu maçın üstünde fazlaca duruyor. 

 

FENERBAHÇE KRİTİK VİRAJDI

Ligde de Manchester United istediği başarıya ulaşamayınca son damla Fenerbahçe maçı oldu. Pogba'nın sakatlanması ile oyuna dahil olan İbrahimoviç kendisini gösteremedi. İngiliz yorumcular İbrahimoviç etkisiz eleman yorumlarını çekinmeden artık söyleyebiliyor. Sahada girdiği pozisyonlarda agresif hareketleri ile öne çıkan İbrahimoviç başarısızlıkları devam ederse bu sezon sonunda sözleşmesinin yenilenmeyeceği iddia edildi. 

 

ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLAR

Fenerbahçe maçı an itibariyle bardaktaki son damla niteliğinde. Manchester United'ın ligdeki gidişatı bu son haftalarda merak konusu. Eğer ligdeki gidişat düzeltilmezse İbrahimoviç'in kırmızı şeytanlardaki macerası kısa sürecek. Nitekim sezon sonunda gönderilme ihtimali bulunduğuna yönelik basında haberlerde mevcut. 

 

FENERBAHÇE MAÇINDAKİ AGRESİF TAVIRLARI

 

İbrahimoviç Fenerbahçe İbrahimoviç kovuldu mu Manchester united
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar