Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Yıldız oyuncu milli takımı reddetti

Milli takıma çağrılıp çağrılmayacağı merak konusu olan oyuncu, milli takımın davetinden sonra katılmayacağını beyan etti. Teknik direktörden af diledi.

Yıldız oyuncu milli takımı reddetti
Yıldız oyuncu milli takımı reddetti Cem Güner
Bu içerik 1302 kez okundu.

Milli takıma çağrılıp çağrılmayacağı merak konusu olan oyuncu, milli takımın davetinden sonra katılmayacağını beyan etti. Teknik direktörden af diledi. Milli takımımız ile 2018 Dünya Kupası elemelerinde aynı grupta bulunan Hırvatistan takımının önemli isimlerinden Dejan Lovren milli takım kadrosu açıklandıktan sonra teknik direktör ile irtibat sağlayarak milli takımdan affını istediğini, katılmak istemediğini belirtti. 

 

KISA SÜRELİ

Liverpool'da forma giyen Dejan Lovren, bu ayrılık kararının milli takımların oynayacağı iki eleme mücadelesi için olduğunu, sonrası için milli takımda oynamaya görev verildiği sürece devam edeceğinide sözlerinde dile getirdi.

 

SEVİLEN OYUNCUYA SOSYAL MEDYADAN DESTEK

Hırvatistan takımının sevilen oyuncularından olan Dejan Lovren'in bu kararı taraftarlar arasında üzüntü ile karşılandı. Sosyal medya üzerinden "Do not leave us alone Lovren" hastag'i açıldı, türkçe anlamı bizi yanlız bırakma Lovren olan hastag pek etkili olmamışki oyuncu halen kararından dönmüş değil. 

 

Yıldız oyuncu milli takımı reddetti milli takımı reddetti milli takım davetini kabul etmedi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar