Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Van Persie Kör Oldu

Fenerbahçenin süper starı son maçında yaralanmıştı. Hafif yaralı olduğu belirtilmesine rağmen, İngiliz basınının attığı başlık yok artık dedirtti.

Van Persie Kör Oldu
Van Persie Kör Oldu Cem Güner
Bu içerik 982 kez okundu.

Fenerbahçenin süper starı son maçında yaralanmıştı. Hafif yaralı olduğu belirtilmesine rağmen, İngiliz basınının attığı başlık yok artık dedirtti. Fenerbahçe'nin en son oynadığı Akhisar Belediyespor mücadelesinde girdiği ikili bir pozisyon sonrasında kaşı ve göz kapağından yaralanan Van Persie'nin sağlık durumu ile ilgili İngiliz basını abartılı başlıklar attı.

 

DALGA KONUSU

Maçta sakatlanıp hastahaneye kaldırılan ancak maç sona ermeden sahaya geri dönen bir oyuncunun sağlık durumu konusunda kör oldu yorumlarına varabilecek düzeyde başlıklar atan İngiliz basını sosyal medyada dalga konusu oldu. 

Yapılan eleştirilerde "kör olsa maçı izlemede ne işi var, bence siz körsünüz" yorumu en çok retwitlenen mesaj oldu. 

 

DOKTOR'UN AÇIKLAMASINA KARŞIN İNGİLİZ BASINI

Fenerbahçe'nin doktorlarından gelen açıklamada oyuncunun yaralanmasının yüzeysel olduğu, göz kapağında bir açılma olduğu ancak gözüne ve göz bebeğine herhangi bir zarar verilme durumunun söz konusu olmadığı belirtilmişti. İngiliz basını ise, Robin Van Persie artık sol gözünü kullanamayacak, tek gözü tamamen görmeyecek, görme yetisini kaybetti şeklinde başlıklar attı. 

 

ÖNÜMÜZDEKİ MAÇTA SAHADA

İngiliz basınının asparagas haberlerine inat, sakatlık durumunuda atlatan Van Persie'nin sonraki maç kadrosuna dahil edilmesi bekleniyor. 

 

Van Persie Van persie sakatlandı mı Van persienin sağlık durumu van persinin gözü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar