Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Galatasaray'da Selçuk Konusunda Neler Oldu ?

Fenerbahçe ile oynanan derbi maçı sonrası kameralara yansıyan görüntülerde Ayhan Akman ve Selçuk İnan arasındaki tartışma ortaya çıkmıştı.

Galatasaray'da Selçuk Konusunda Neler Oldu ?
Galatasaray'da Selçuk Konusunda Neler Oldu ? Erkan
Bu içerik 710 kez okundu.

 

TATLIYA BAĞLANDI

 

Fenerbahçe galibiyetinin ardından neredeyse sonuç kadar konuşulan konulardan birisi de Selçuk İnan kriziydi. Maça Cavanda'nın alınmasıyla ilgili yaptığı yoruma Ayhan Akman tarafından cevap verilmişti. Selçuk "hiç ısınmayan adamı oyuna alacaksınız biz neden ısınıyoruz" diye sitem etmişti. Kulübede bulunan yardımcı antrenör Ayhan Akman ise kararların teknik heyet tarafından verildiğini söyleyip Selçuğa cevap vermişti.

 

Bugün yapılan antremana Selçuk İnan da katıldı. Maç öncesi antremana katılmayan Selçuk İnan'ın bugün antremandan önce teknik direktör Jan Olde Riekerink ve Ayhan Akman ile görüşüp olayı tatlıya bağladıkları belirtildi.

 

 

BAŞKAN FLORYADAYDI

 

Başkan Dursun Özbek'in de bugün yapılacak yönetim kurulu öncesi Florya'da olduğu belirtildi. Takım içinde neler olup bittiği konusunda Dursun Özbek'in profesyonellerine neler oluyor diye rapor istediği belirtildi.

 

 

BASIN TOPLANTISI DÜZENLENECEK

 

Galatasaray'da Bursaspor maçı öncesi kaptan Selçuk İnan ve Jan Olde Riekerink basın toplantısını beraber verecekler. Bu zamana kadar Selçuk İnan'ın kaptanlığında büyük başarılara imza atan kulüpte bu gelişme olumlu olarak karşılık buldu. Taraftarların sosyal medyada Selçuk İnan'ın hakkını teslim ederek bir hastag oluşturmaları da milli futbolcuyu memnun etti.

 

 

 

selçuk inan jor galatasaray sneijder kriz antreman podolski jan olde riekerink
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar