Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

CES 2017 Teknoloji Fuarı Bu Sene Bilim Kurgu Filmi Gibi. iPhone 8 ve Galaxy S8 de Tanıtılacak

Consumer Electronics Show 2017 bu sene her zamankinden daha renkli olacak. Tüketici Elektronik Fuarı olarak Türkçeye çevirebileceğimiz bu furarda dünya teknoloji devleri yeni çıkaracakları ürünleri burada tanıtıyorlar. Apple, Samsung gibi telefon devlerinin yanında araba firmaları, robotlar ve diğer değişik teknolojiler bu fuarda tanıtılıyor. CES bu sene 3 – 4 Ocak’ta başlıyor ve 8 Ocak’ta son bulacak. İşte bu sene CES 2017’de tanıtılacaklar.

CES 2017 Teknoloji Fuarı Bu Sene Bilim Kurgu Filmi Gibi. iPhone 8 ve Galaxy S8 de Tanıtılacak
CES 2017 Teknoloji Fuarı Bu Sene Bilim Kurgu Filmi Gibi. iPhone 8 ve Galaxy S8 de Tanıtılacak Musa
Bu içerik 693 kez okundu.

Consumer Electronics Show 2017 bu sene her zamankinden daha renkli olacak. Tüketici Elektronik Fuarı olarak Türkçeye çevirebileceğimiz bu furarda dünya teknoloji devleri yeni çıkaracakları ürünleri burada tanıtıyorlar. Apple, Samsung gibi telefon devlerinin yanında araba firmaları, robotlar ve diğer değişik teknolojiler bu fuarda tanıtılıyor. CES bu sene 3 – 4 Ocak’ta başlıyor ve 8 Ocak’ta son bulacak. İşte bu sene CES 2017’de tanıtılacaklar.

Eskiden teknoloji yavaş ilerliyor ve CES fuarı bu kadar hareketli olmuyordu. 2017 yılı CES’in bundan sonra bilim kurgu filmlerini aratmayacağı konuşuluyor. Bu seneye kadar elektronik araba sistemleri yoktu ama bu sene itibariyle bu durum biraz değişti gibi.

ELEKTRİKLİ VE SÜRÜCÜSÜZ ARAÇLAR DA CES 2017’DE

Elektrikli arabaların da fuar hakim olacağı görülüyor. Tesla, Waymo, Air gibi elektrikli otomobillerde CES 2017’de yerini alacak. Bununla birlikte sürücüsüz araçlar da CES 2017’ye damgasını vuracak gibi.

GALAXY S8 VE IPHONE 8 DE CES 2017’DE TANITILMASI BEKLENİYOR

Samsung, Apple, Nokia, LG gibi teknoloji devleri de CES 2017’de yerlerini almış durumda. Bilindiği üzere Apple iPhone 8 dahil 3 telefon çıkaracağı söylenirken, Nokia uzun süredir ilk kez telefon çıkaracak. Nokia’nın büyük bir sıçrama yapacağı telefon modeli de herkes tarafından merak ediliyor. Samsung da ise Galaxy S8 telefonu tanıtımı yapılacağı konuşuluyor.

Bunlarla birlikte insan gibi hareket edebilen robotlar, uçan hoparlörler, 8K çözünürlüklü televizyonlar CES 2017’ye oldukça renk katacak gibi.

CES 2017 gelişmelerini gün gün sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

ces 2017 ces 2017 iphone 8 ces 2017 galaxy s8 ces 2017 teknoloji fuarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar